Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Antonín Levíček
Mateřský klub
Sokol Telnice
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
27.11.2018
Koučovaná utkání
2.liga muži JM
30.4. 17:00
AE126
Telnice - Napajedla
32 : 30
23.4. 17:00
AE116
Házená Tišnov - Telnice
43 : 44
9.4. 17:00
AE113
Telnice - Juliánov
37 : 27
2.4. 17:00
AE105
Bohunice - Telnice
26 : 25
26.3. 17:00
AE100
Telnice - Ivančice
37 : 33
19.3. 10:30
AE094
Sokol Kostelec na Hané - Telnice
35 : 26
12.3. 17:00
AE087
Telnice - Maloměřice
29 : 31
4.3. 15:00
AE083
SK Kuřim - Telnice
33 : 34
26.2. 17:00
AE074
Telnice - Hustopeče
31 : 41
19.2. 16:00
AE072
Sokol II.Prostějov - Telnice
32 : 28
11.12. 17:00
AE061
Telnice - Sokol V. Meziříčí
35 : 18
4.12. 11:00
AE060
Napajedla - Telnice
37 : 25
26.11. 17:00
AE050
Telnice - Házená Tišnov
33 : 33
20.11. 17:00
AE047
Juliánov - Telnice
26 : 26
13.11. 17:00
AE039
Telnice - Bohunice
22 : 26
22.10. 17:00
AE034
Ivančice - Telnice
32 : 23
16.10. 16:00
AE028
Telnice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 26
8.10. 10:30
AE021
Maloměřice - Telnice
30 : 18
2.10. 17:00
AE017
Telnice - SK Kuřim
24 : 26
25.9. 10:30
AE008
Hustopeče - Telnice
35 : 24
18.9. 16:00
AE006
Telnice - Sokol II.Prostějov
37 : 25
Český pohár mužů
28.8. 16:00
AM018
Telnice - Juliánov
28 : 37
Jihomoravská liga ml. žáků
28.4. 17:00
LH131
Telnice B - Telnice A
31 : 33
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
29 : 30
video
online
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
252
Marek Monczka
HCB Karviná
183
Milan Kotrč .
HC Dukla Praha
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Gřešek
Pepino SKP Frýdek-Místek
54
Jakub Kastner
HC Dukla Praha
46
Viktor Hastík
SKKP Handball Brno
43
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
88
Jan Brabec
HC Dukla Praha
82
Libor Hanisch
HCB Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.