Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Igor Dočkal
Mateřský klub
SKKP Handball Brno
Rok narození
1965
Typ licence
Licence C
Platnost licence
21.8.2018
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci JM
11.12. 15:00
AIA044
Sokol Juliánov - Bohunice
29 : 26
27.11. 15:00
AIA035
Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice
38 : 23
23.10. 15:00
AIA024
Sokol Juliánov - TJ FS Napajedla
35 : 27
16.10. 15:00
AIA017
Sokol Juliánov - Žeravice
37 : 34
9.10. 13:00
AIA016
Bohunice - Sokol Juliánov
37 : 19
18.9. 15:00
AIA003
Sokol Juliánov - TJ Sokol Horka n.M.
39 : 23
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.4. 15:00
AIC015
Sokol Juliánov - Rožnov p.R.
23 : 23
12.3. 15:00
AIC005
Sokol Juliánov - Zlín
26 : 24
2.liga mladší dorostenci JM
7.5. 13:00
ALA130
Sokol Juliánov - Sokolnice
31 : 33
30.4. 12:30
ALA124
Hustopeče - Sokol Juliánov
33 : 27
9.4. 15:00
ALA113
Sokol Telnice - Sokol Juliánov
58 : 16
2.4. 13:00
ALA104
Sokol Juliánov - Újezd u Brna
27 : 31
18.3. 19:00
ALA091
Sokol V. Meziříčí - Sokol Juliánov
37 : 26
12.3. 13:00
ALA090
Sokol Juliánov - Bohunice
27 : 35
5.3. 12:15
ALA080
Sokol Juliánov - Nové Bránice
22 : 20
19.2. 17:00
ALA069
SKKP Handball Brno - Sokol Juliánov
43 : 12
4.12. 15:00
ALA058
Sokol Juliánov - Hustopeče
35 : 35
20.11. 15:00
ALA047
Sokol Juliánov - Sokol Telnice
29 : 44
12.11. 15:30
ALA038
Újezd u Brna - Sokol Juliánov
38 : 26
16.10. 13:00
ALA025
Sokol Juliánov - Sokol V. Meziříčí
35 : 41
9.10. 11:00
ALA024
Bohunice - Sokol Juliánov
43 : 33
1.10. 10:30
ALA014
Nové Bránice - Sokol Juliánov
27 : 35
18.9. 13:00
ALA003
Sokol Juliánov - SKKP Handball Brno
24 : 33
Jihomoravská liga ml. žáků
2.4. 08:30
LH080
Újezd u Brna - Handball Brno
30 : 23
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Vršovice B - Loko Louny
29 : 26
video
online
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sokol Úvaly
30 : 21
video
online
Náchod - Lokomotiva Vršovice
30 : 22
video
online
D.Králové - HSK Tygři Ústí n.L.
31 : 21
video
online
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
30 : 38
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Loko Louny
18
16
0
2
629 : 471
32
2
TJ Sokol Bělá p.B.
18
14
0
4
580 : 488
28
3
TJ Sokol Úvaly
18
12
0
6
545 : 489
24
4
Vršovice B
18
11
0
7
507 : 453
22
5
Náchod
18
9
0
9
506 : 491
18
6
TJ Sparta Kutná Hora
18
9
0
9
568 : 559
18
7
D.Králové
18
8
0
10
479 : 515
16
8
Lokomotiva Vršovice
18
7
0
11
436 : 482
14
9
1.HC Pardubice
18
3
1
14
502 : 578
7
10
HSK Tygři Ústí n.L.
18
0
1
17
371 : 597
1
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
249
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
161
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
20
Daniel Jeníček
TJ Sparta Kutná Hora
20
Karel Šmejkal
Sokol Vršovice B
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
34
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
34
Filip Šturm
1.HK Dvůr Králové
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.