Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Milan Konečný
Mateřský klub
Sokol Sokolnice
Rok narození
1952
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.9.2018
Koučovaná utkání
2.liga starší dorostenci JM
25.2. 15:00
AIA056
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
40 : 18
19.2. 17:00
AIA049
Sokol Sokolnice - Žeravice
18 : 26
12.2. 17:00
AIA048
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
26 : 27
11.12. 09:00
AIA042
HK Bystřice p.H. - Sokol Sokolnice
35 : 25
3.12. 17:30
AIA039
Sokol Sokolnice - TJ FS Napajedla
28 : 32
27.11. 15:00
AIA035
Sokol Juliánov - Sokol Sokolnice
38 : 23
20.11. 14:00
AIA030
Sokol Sokolnice - Bohunice
23 : 39
30.10. 14:00
AIA028
Sokol Sokolnice - HK Ivančice
19 : 42
23.10. 11:00
AIA021
Žeravice - Sokol Sokolnice
33 : 22
16.10. 12:30
AIA020
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
16 : 22
9.10. 12:30
AIA014
Sokol Sokolnice - HK Bystřice p.H.
30 : 43
2.10. 09:00
AIA011
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
30 : 22
25.9. 14:00
AIA007
Sokol Sokolnice - Sokol Juliánov
32 : 37
18.9. 13:00
AIA002
Bohunice - Sokol Sokolnice
37 : 27
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
14.5. 14:00
AIE029
Sokol Sokolnice - Olomouc
26 : 25
30.4. 11:00
AIE022
TJ FS Napajedla - Sokol Sokolnice
33 : 25
23.4. 15:00
AIE021
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
28 : 25
9.4. 15:00
AIE017
Litovel - Sokol Sokolnice
32 : 22
1.4. 12:00
AIE014
Olomouc - Sokol Sokolnice
29 : 19
18.3. 15:00
AIE007
Sokol Sokolnice - TJ FS Napajedla
22 : 26
11.3. 14:00
AIE006
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
31 : 29
5.3. 17:00
AIE002
Sokol Sokolnice - Litovel
22 : 37
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - Olomouc
nezadáno
video
online
Dvůr Králové - HBC Strakonice 1921
26 : 17
video
online
SK Velká Bystřice - HK Bystřice p.H.
33 : 31
video
online
HC Zlín - Jičín "B"
32 : 28
video
online
Chodov - Sokol Ostrava
44 : 12
video
online
Talent Plzeň "B" - Liberec
30 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice 1921
20
16
0
4
587 : 506
32
2
SK Velká Bystřice
20
15
0
5
563 : 469
30
3
HC Zlín
20
12
2
6
605 : 527
26
4
HK Bystřice p.H.
20
11
2
7
593 : 570
24
5
Chodov
20
11
0
9
610 : 553
22
6
Jičín "B"
20
9
0
11
561 : 556
18
7
Dvůr Králové
20
8
2
10
487 : 537
18
8
Náchod
20
7
3
10
572 : 590
17
9
Talent Plzeň "B"
20
8
0
12
576 : 610
16
10
Sokol Ostrava
20
4
1
15
472 : 654
9
11
Liberec
20
3
2
15
556 : 610
8
12
Olomouc
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Michal Hub
HK Bystřice p.H.
175
Matyáš Burda
Liberec Handball
158
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
108
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Hub
HK Bystřice p.H.
53
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
36
Jiří Lefan
HC Zlín
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Ploch
Liberec Handball
58
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
44
Patrik Černý
HC TJ Náchod
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.