Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Václav Marek
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence B
Platnost licence
3.2.2020
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
26.11. 19:00
AC052
Třeboň - Praha 4
22 : 33
20.11. 15:00
AC045
S.Vršovice - Třeboň
32 : 23
12.11. 18:00
AC041
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 30
22.10. 17:00
AC032
H.Brod - Třeboň
34 : 29
15.10. 18:00
AC030
Třeboň - Košutka
27 : 24
9.10. 16:00
AC019
VŠ Plzeň - Třeboň
33 : 22
1.10. 18:00
AC018
Zruč n.S. - Třeboň
24 : 22
24.9. 18:00
AC008
Třeboň - Sezimovo Ústí
26 : 22
17.9. 17:00
AC005
Č.Budějovice - Třeboň
23 : 24
2.liga mladší dorostenci JČ
29.4. 16:00
AKA124
Třeboň - Talent Plzeň "B"
24 : 27
8.4. 16:00
AKA111
Třeboň - Sokol Vršovice A
30 : 31
25.3. 16:00
AKA098
Třeboň - Jiskra Havlíčkův Brod
24 : 27
11.3. 16:00
AKA085
Třeboň - Sokol Šťáhlavy
24 : 27
25.2. 14:15
AKA074
HBC Strakonice - Třeboň
27 : 17
17.2. 17:00
AKA071
Třeboň - TJ Loko Č.Budějovice
31 : 28
4.12. 13:30
AKA058
Talent Plzeň "B" - Třeboň
35 : 22
20.11. 13:00
AKA045
Sokol Vršovice A - Třeboň
26 : 21
12.11. 16:00
AKA041
Třeboň - Sokol Žďár n. S.
19 : 34
22.10. 15:00
AKA032
Jiskra Havlíčkův Brod - Třeboň
26 : 25
8.10. 14:30
AKA019
Sokol Šťáhlavy - Třeboň
33 : 21
24.9. 16:00
AKA008
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 28
17.9. 13:00
AKA005
TJ Loko Č.Budějovice - Třeboň
24 : 29
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AM056
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 34
10.9. 17:00
AM038
Č.Budějovice - Třeboň
26 : 27
27.8. 18:00
AM010
Sezimovo Ústí - Třeboň
17 : 35
Žákovská liga starších žáků
20.5. 17:30
AO300
Třeboň - Jičín
20 : 26
20.5. 15:30
AO298
Lovosice - Třeboň
14 : 19
20.5. 12:30
AO295
Sokol V. Meziříčí - Třeboň
16 : 23
20.5. 10:30
AO293
Třeboň - Žeravice
14 : 23
30.4. 16:00
AO209
Házená Mělník - Třeboň
15 : 20
Další
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
29 : 30
video
online
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
252
Marek Monczka
HCB Karviná
183
Milan Kotrč .
HC Dukla Praha
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Gřešek
Pepino SKP Frýdek-Místek
54
Jakub Kastner
HC Dukla Praha
46
Viktor Hastík
SKKP Handball Brno
43
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
88
Jan Brabec
HC Dukla Praha
82
Libor Hanisch
HCB Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.