Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Martin Breyl
Mateřský klub
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
Rok narození
1984
Typ licence
Licence C
Platnost licence
28.8.2019
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
6.5. 14:00
AC130
Libčice n. Vlt. - Košutka
33 : 29
29.4. 18:00
AC124
Třeboň - Libčice n. Vlt.
27 : 21
23.4. 17:00
AC117
Libčice n. Vlt. - Zruč n.S.
35 : 15
19.3. 16:00
AC091
VŠ Plzeň - Libčice n. Vlt.
22 : 21
12.3. 17:00
AC090
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 31
4.3. 18:00
AC080
S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
24 : 19
26.2. 17:00
AC077
Libčice n. Vlt. - TJ Lokomotiva Plzeň
19 : 20
18.2. 18:00
AC069
H.Brod - Libčice n. Vlt.
25 : 35
11.12. 16:00
AC064
Košutka - Libčice n. Vlt.
32 : 28
4.12. 17:00
AC058
Libčice n. Vlt. - Třeboň
27 : 19
27.11. 11:00
AC051
Zruč n.S. - Libčice n. Vlt.
20 : 33
20.11. 17:00
AC047
Libčice n. Vlt. - Sezimovo Ústí
32 : 18
12.11. 17:00
AC038
Č.Budějovice - Libčice n. Vlt.
12 : 18
23.10. 17:00
AC036
Libčice n. Vlt. - TJ D.Cerekev
33 : 20
16.10. 17:00
AC025
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
17 : 18
9.10. 19:30
AC024
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
25 : 26
2.10. 17:00
AC014
Libčice n. Vlt. - S.Vršovice
25 : 21
25.9. 16:00
AC011
TJ Lokomotiva Plzeň - Libčice n. Vlt.
25 : 19
18.9. 17:00
AC003
Libčice n. Vlt. - H.Brod
36 : 21
Český pohár mužů
28.9. 19:30
AM055
Libčice n. Vlt. - Dukla Praha
24 : 33
9.9. 20:00
AM042
HK B Most - Libčice n. Vlt.
25 : 33
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
U.Hradiště - Hustopeče
nezadáno
video
online
Sokol V. Meziříčí - Sokol Telnice
33 : 30
video
online
Sokol Juliánov - Sokolnice
31 : 33
video
online
Bohunice - SKKP Handball Brno
24 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Telnice
16
15
0
1
624 : 418
30
2
SKKP Handball Brno
16
13
0
3
530 : 406
26
3
Bohunice
16
13
0
3
582 : 465
26
4
Sokolnice
16
9
0
7
556 : 464
18
5
Sokol V. Meziříčí
16
8
1
7
570 : 554
17
6
Újezd u Brna
16
6
1
9
533 : 550
13
7
Hustopeče
16
4
1
11
451 : 550
9
8
Sokol Juliánov
16
2
1
13
433 : 586
5
9
U.Hradiště
0
0
0
0
0 : 0
0
10
Nové Bránice
16
0
0
16
330 : 616
0
Tabulka střelců
David Popela
Sokol Telnice
205
Filip Erbes
SKKP Handball Brno
165
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
163
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Ondřej Řezník
Tatran Bohunice
23
Filip Hanuš
Sokol Sokolnice
23
Tomáš Kachlík
Sokol Újezd u Brna
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Vymazal
Sokol Újezd u Brna
32
Ondřej Řezník
Tatran Bohunice
30
Lukáš Knos
Sokol Újezd u Brna
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.