Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Extraliga - baráž
Andrej Titkov
Mateřský klub
HC Zubří
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.3.2020
Koučovaná utkání
Extraliga
21.5. 17:00
AA181
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
22 : 32
20.5. 17:00
AA180
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
31 : 29
14.5. 18:00
AA179
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
33 : 24
13.5. 18:00
AA178
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
34 : 20
22.4. 16:30
AA170
Dukla Praha - HC ROBE Zubří
28 : 24
16.4. 18:00
AA168
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
20 : 26
15.4. 18:00
AA166
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
28 : 29
1.4. 19:00
AA142
Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
24 : 31
26.3. 18:00
AA138
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
33 : 27
25.3. 18:00
AA134
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 19
15.3. 19:00
AA131
HC ROBE Zubří - Kopřivnice
29 : 23
11.3. 18:00
AA123
SKKP Handball Brno - HC ROBE Zubří
28 : 28
4.3. 18:00
AA118
HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín
30 : 25
26.2. 10:30
AA112
HCB Karviná - HC ROBE Zubří
25 : 19
16.2. 16:45
AA105
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
36 : 20
12.2. 17:00
AA101
Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
24 : 32
8.2. 18:00
AA090
M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
30 : 25
4.2. 18:00
AA092
HC ROBE Zubří - Cement Hranice
33 : 20
10.12. 18:00
AA079
Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří
21 : 29
4.12. 19:30
AA078
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
24 : 29
26.11. 17:00
AA068
Tatran Litovel - HC ROBE Zubří
32 : 34
19.11. 18:00
AA065
Kopřivnice - HC ROBE Zubří
30 : 37
12.11. 18:00
AA057
HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno
29 : 27
28.10. 18:00
AA052
HBC Ronal Jičín - HC ROBE Zubří
25 : 26
22.10. 18:00
AA046
HC ROBE Zubří - HCB Karviná
32 : 25
15.10. 17:00
AA039
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
33 : 30
8.10. 18:00
AA035
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
31 : 24
2.10. 10:30
AA026
Cement Hranice - HC ROBE Zubří
23 : 24
24.9. 10:30
AA024
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
31 : 29
17.9. 18:00
AA013
HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí
33 : 22
Další
Předchozí kola
Skupina XXVI - Břve - výsledky
video
online
TJ STM Olomouc - Dukla A
17 : 17
video
online
Karviná A - Šťáhlavy
17 : 21
video
online
Náchod - TJ STM Olomouc
24 : 18
video
online
Dukla A - Karviná A
27 : 20
video
online
Šťáhlavy - Náchod
24 : 18
video
online
TJ STM Olomouc - Karviná A
27 : 23
video
online
Dukla A - Šťáhlavy
20 : 15
video
online
Karviná A - Náchod
27 : 22
video
online
Šťáhlavy - TJ STM Olomouc
21 : 17
video
online
Náchod - Dukla A
20 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
24
24
0
0
606 : 422
48
2
Dukla A
24
20
2
2
686 : 475
42
3
Pepino SKP Fr.-Místek A
24
20
1
3
578 : 412
41
4
Šťáhlavy
24
19
3
2
535 : 420
41
5
Sokol N. Veselí A
24
20
0
4
589 : 419
40
6
Talent A
24
18
4
2
588 : 450
40
7
V. Bystřice A
24
16
4
4
546 : 453
36
8
TJ STM Olomouc
24
15
2
7
507 : 409
32
9
Karviná A
24
14
1
9
608 : 451
29
10
Náchod
24
13
1
10
586 : 526
27
11
Házená Mělník
24
11
3
10
509 : 491
25
12
Most
24
11
2
11
501 : 478
24
13
Dukla B
24
11
2
11
517 : 498
24
14
Žeravice
24
11
1
12
545 : 531
23
15
TJ Cement Hranice A
24
9
2
13
544 : 572
20
16
Třeboň
24
9
1
14
436 : 491
19
17
Handball Brno
24
8
1
15
542 : 605
17
18
U. Hradiště
24
8
0
16
514 : 577
16
19
Jičín
24
7
0
17
497 : 631
14
20
Zlín
24
6
1
17
465 : 522
13
21
HBC Strakonice
24
6
0
18
364 : 472
12
22
Sokol V. Meziříčí
24
4
1
19
407 : 591
9
23
Liberec
24
3
0
21
452 : 629
6
24
Pardubice
24
1
0
23
393 : 697
2
25
Lovosice
24
0
0
24
379 : 672
0
Tabulka střelců
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice A
261
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
243
Leonard Kaplan
Talent Škoda JS Plzeň A
233
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Šimon Thorovský
HBC Jičín
36
Daniel Sova
TJ STM Olomouc
36
Filip Chalupa
TJ Sokol Nové Veselí A
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
38
Daniel Matula
Liberec Handball
36
Tomáš Kapitánik
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.