Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Andrej Titkov
Mateřský klub
HC Zubří
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.3.2020
Koučovaná utkání
Extraliga
21.5. 17:00
AA181
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
22 : 32
20.5. 17:00
AA180
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
31 : 29
14.5. 18:00
AA179
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
33 : 24
13.5. 18:00
AA178
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
34 : 20
22.4. 16:30
AA170
Dukla Praha - HC ROBE Zubří
28 : 24
16.4. 18:00
AA168
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
20 : 26
15.4. 18:00
AA166
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
28 : 29
1.4. 19:00
AA142
Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
24 : 31
26.3. 18:00
AA138
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
33 : 27
25.3. 18:00
AA134
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
23 : 19
15.3. 19:00
AA131
HC ROBE Zubří - Kopřivnice
29 : 23
11.3. 18:00
AA123
SKKP Handball Brno - HC ROBE Zubří
28 : 28
4.3. 18:00
AA118
HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín
30 : 25
26.2. 10:30
AA112
HCB Karviná - HC ROBE Zubří
25 : 19
16.2. 16:45
AA105
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
36 : 20
12.2. 17:00
AA101
Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
24 : 32
8.2. 18:00
AA090
M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
30 : 25
4.2. 18:00
AA092
HC ROBE Zubří - Cement Hranice
33 : 20
10.12. 18:00
AA079
Sokol Nové Veselí - HC ROBE Zubří
21 : 29
4.12. 19:30
AA078
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
24 : 29
26.11. 17:00
AA068
Tatran Litovel - HC ROBE Zubří
32 : 34
19.11. 18:00
AA065
Kopřivnice - HC ROBE Zubří
30 : 37
12.11. 18:00
AA057
HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno
29 : 27
28.10. 18:00
AA052
HBC Ronal Jičín - HC ROBE Zubří
25 : 26
22.10. 18:00
AA046
HC ROBE Zubří - HCB Karviná
32 : 25
15.10. 17:00
AA039
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
33 : 30
8.10. 18:00
AA035
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
31 : 24
2.10. 10:30
AA026
Cement Hranice - HC ROBE Zubří
23 : 24
24.9. 10:30
AA024
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
31 : 29
17.9. 18:00
AA013
HC ROBE Zubří - Sokol Nové Veselí
33 : 22
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 38
video
online
Sokol V. Meziříčí - Telnice
34 : 26
video
online
Napajedla - Sokol II.Prostějov
32 : 31
video
online
Bohunice - Maloměřice
13 : 26
video
online
Juliánov - SK Kuřim
31 : 31
video
online
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
22
16
2
4
720 : 584
34
2
Maloměřice
22
15
1
6
617 : 519
31
3
Sokol Kostelec na Hané
22
14
1
7
674 : 667
29
4
Ivančice
22
14
1
7
674 : 578
29
5
Bohunice
22
11
2
9
546 : 545
24
6
Házená Tišnov
22
10
3
9
702 : 724
23
7
Sokol V. Meziříčí
22
11
0
11
608 : 630
22
8
Napajedla
22
9
2
11
621 : 637
20
9
Telnice
22
8
2
12
650 : 679
18
10
Sokol II.Prostějov
22
7
2
13
576 : 652
16
11
SK Kuřim
22
6
1
15
615 : 652
13
12
Juliánov
22
1
3
18
589 : 725
5
Tabulka střelců
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
180
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
167
Radomír Válek
Házená Tišnov
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Oulehla
HK Ivančice
45
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
43
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Navrátil
SK Kuřim
42
Jan Kvasnička
HK Ivančice
42
Vít Kučera
Házená Tišnov
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.