Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Karel Bětík
Mateřský klub
HC Zlín
Rok narození
1956
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.8.2020
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
20.5. 17:15
AO290
Zlín - TJ Cement Hranice A
22 : 27
20.5. 15:25
AO288
Talent A - Zlín
25 : 22
20.5. 12:40
AO285
U. Hradiště - Zlín
19 : 20
20.5. 10:50
AO283
Zlín - Dukla B
17 : 23
30.4. 17:00
AO239
Zlín - Karviná A
21 : 23
30.4. 15:00
AO237
Lovosice - Zlín
11 : 29
30.4. 13:00
AO235
Zlín - Pardubice
33 : 17
30.4. 10:00
AO232
Most - Zlín
20 : 17
18.3. 13:30
AO156
Zlín - TJ STM Olomouc
19 : 19
18.3. 10:30
AO153
Jičín - Zlín
22 : 27
18.2. 14:30
AO117
Pepino SKP Fr.-Místek A - Zlín
33 : 14
21.1. 14:25
AO078
Zlín - Náchod
17 : 27
21.1. 12:35
AO076
Handball Brno - Zlín
29 : 19
21.1. 10:45
AO074
Liberec - Zlín
23 : 24
21.1. 08:55
AO072
Zlín - Třeboň
17 : 20
10.12. 16:15
AO050
Sokol V. Meziříčí - Zlín
21 : 17
10.12. 13:30
AO047
Zlín - Házená Mělník
23 : 26
10.12. 08:00
AO041
Šťáhlavy - Zlín
20 : 15
ZL starší žáci
7.5. 11:00
ZC126
Zlín - Napajedla
23 : 18
22.4. 09:00
ZC116
U. Hradiště - Zlín
21 : 27
8.4. 10:30
ZC113
Zlín - Luhačovice
33 : 27
2.4. 10:15
ZC105
Zubří A - Zlín
25 : 23
26.3. 11:00
ZC100
Zlín - Holešov
37 : 9
5.3. 13:30
ZC087
Zlín - Vsetín
40 : 19
21.2. 18:15
ZC083
Rožnov p.R. - Zlín
16 : 27
11.2. 13:00
ZC074
Zlín - Zubří B
32 : 28
28.1. 17:00
ZC072
Bystřice p.H. - Zlín
9 : 42
12.11. 09:00
ZC050
Zlín - U. Hradiště
26 : 27
6.11. 10:30
ZC047
Luhačovice - Zlín
16 : 24
30.10. 10:30
ZC039
Zlín - Zubří A
14 : 20
Další
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
29 : 30
video
online
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
252
Marek Monczka
HCB Karviná
183
Milan Kotrč .
HC Dukla Praha
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Gřešek
Pepino SKP Frýdek-Místek
54
Jakub Kastner
HC Dukla Praha
46
Viktor Hastík
SKKP Handball Brno
43
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
88
Jan Brabec
HC Dukla Praha
82
Libor Hanisch
HCB Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.