Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
Rozpis soutěže
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Michal Němčák
Post
Mateřský klub
Sokol Horka n. M.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
94
Starty
2.liga starší dorostenci JM
26.02. [AIA055]
Bohunice - TJ Sokol Horka n.M.
47 : 23
4 branek
19.02. [AIA050]
TJ Sokol Horka n.M. - HK Ivančice
15 : 44
2 branek
12.02. [AIA048]
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
26 : 27
7 branek
27.11. [AIA034]
TJ FS Napajedla - TJ Sokol Horka n.M.
40 : 18
7 branek
19.11. [AIA031]
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Juliánov
17 : 41
2 branek
13.11. [AIA040]
HK Bystřice p.H. - TJ Sokol Horka n.M.
41 : 23
5 branek
06.11. [AIA041]
TJ Sokol Horka n.M. - Žeravice
17 : 39
3 branek
30.10. [AIA027]
TJ Sokol Horka n.M. - Bohunice
21 : 37
4 branek
22.10. [AIA022]
HK Ivančice - TJ Sokol Horka n.M.
44 : 11
4 branek
16.10. [AIA020]
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
16 : 22
3 branek
08.10. [AIA013]
Žeravice - TJ Sokol Horka n.M.
43 : 21
4 branek
02.10. [AIA012]
TJ Sokol Horka n.M. - HK Bystřice p.H.
26 : 32
7 branek
25.09. [AIA006]
TJ Sokol Horka n.M. - TJ FS Napajedla
26 : 38
3 branek
18.09. [AIA003]
Sokol Juliánov - TJ Sokol Horka n.M.
39 : 23
3 branek
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
14.05. [AIE030]
TJ Sokol Horka n.M. - Litovel
23 : 36
4 branek
07.05. [AIE026]
TJ Sokol Horka n.M. - Olomouc
18 : 25
0 branek
23.04. [AIE021]
TJ Sokol Horka n.M. - Sokol Sokolnice
28 : 25
6 branek
09.04. [AIE016]
TJ FS Napajedla - TJ Sokol Horka n.M.
33 : 21
4 branek
01.04. [AIE015]
Litovel - TJ Sokol Horka n.M.
43 : 16
5 branek
26.03. [AIE011]
Olomouc - TJ Sokol Horka n.M.
36 : 17
4 branek
11.03. [AIE006]
Sokol Sokolnice - TJ Sokol Horka n.M.
31 : 29
3 branek
04.03. [AIE001]
TJ Sokol Horka n.M. - TJ FS Napajedla
22 : 37
10 branek
Předchozí kola
2.liga muži EF-baráž - výsledky
video
online
MHK Karviná - Hustopeče
32 : 37
video
online
Hustopeče - MHK Karviná
30 : 29
Tabulka střelců
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
21
Jan Dudek
MHK Karviná
15
Marek Jahoda
Legata Hustopeče
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
6
Ondřej Kawulok
MHK Karviná
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Kučera
Legata Hustopeče
16
Petr Pomahač
MHK Karviná
6
Jan Lattenberg
Legata Hustopeče
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.