Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Michael Ambrož
TJ Dolní Cerekev
2 - 0 - 0 - 1
Michal Androník
TJ JM Chodov
18 - 0 - 1 - 4
Lukáš Bajer
HC TJ Náchod
8 - 0 - 0 - 4
Dan Balla
HC TJ Náchod
8 - 0 - 0 - 4
Jakub Balšánek
TJ JM Chodov
28 - 0 - 0 - 14
Vojtěch Bartoš
Lokomotiva Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Beňuš
Lokomotiva Vršovice
8 - 0 - 0 - 4
Lukáš Beran
TJ Kovofiniš Ledeč
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Beránek
HC TJ Náchod
8 - 0 - 0 - 4
Michal Bernard
TJ Sokol Bělá
2 - 0 - 0 - 1
Martin Bílek
TJ JM Chodov
22 - 0 - 1 - 11
Filip Bílý
Sp. MAS Sezimovo Ústí
30 - 0 - 1 - 15
Marek Blaschke
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
Mikuláš Brisuda
TJ Sokol Bělá
6 - 0 - 0 - 3
Martin Cimler
TJ Dolní Cerekev
24 - 0 - 2 - 12
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
20 - 0 - 0 - 10
David Čech
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
Jan Dedek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Dedek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Matěj Drápela
TJ Kovofiniš Ledeč
8 - 0 - 0 - 4
Roman Dušánek
1.HC Pardubice
6 - 0 - 0 - 3
Filip Edelman
Lokomotiva Louny
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Frejlich
TJ Dolní Cerekev
2 - 0 - 0 - 1
Natanael Frýdl
Lokomotiva Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Gašparovič
TJ JM Chodov
14 - 0 - 0 - 7
Tomáš Gröbl
Lokomotiva Louny
24 - 0 - 0 - 12
Martin Hackl
Lokomotiva Vršovice
32 - 0 - 2 - 16
Michal Hájek
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
Vojtěch Halenčák
Lokomotiva Vršovice
10 - 0 - 0 - 5
Jakub Hamšík
TJ Sokol Bělá
32 - 0 - 1 - 16
Jan Hartman
Lokomotiva Louny
2 - 0 - 0 - 1
Jan Hassman
1.HC Pardubice
20 - 0 - 0 - 10
Ondřej Havelka
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
10 - 0 - 0 - 5
Martin Hejduk
ElektroPraga Jablonec
6 - 0 - 0 - 3
Kryštof Hejna
Lokomotiva Vršovice
6 - 0 - 0 - 3
Dan Hes
TJ Kovofiniš Ledeč
12 - 0 - 0 - 6
Filip Hladík
TJ Kovofiniš Ledeč
4 - 0 - 0 - 2
Jaroslav Hora
Lokomotiva Vršovice
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Hrbek
TJ JM Chodov
10 - 0 - 0 - 5
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - L.Vršovice
33 : 22
video
online
TJ Sokol Bělá - Liberec
40 : 31
video
online
TJ D.Cerekev - ELP Jablonec
19 : 35
video
online
TJ Sokol Šťáhlavy - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 23
video
online
1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 23
video
online
Chodov - Loko Louny
24 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Šťáhlavy
22
19
1
2
686 : 467
39
2
Loko Louny
22
18
1
3
638 : 464
37
3
1.HC Pardubice
22
18
0
4
728 : 533
36
4
Náchod
22
15
1
6
678 : 566
31
5
Chodov
22
11
2
9
729 : 634
24
6
Liberec
22
9
4
9
644 : 653
22
7
TJ Sokol Bělá
22
10
1
11
580 : 590
21
8
Sp.MAS Sezimovo Ústí
22
10
1
11
591 : 635
21
9
ZJ Kovofiniš Ledeč
22
7
1
14
545 : 628
15
10
ELP Jablonec
22
4
0
18
576 : 765
8
11
L.Vršovice
22
2
2
18
458 : 635
6
12
TJ D.Cerekev
22
2
0
20
425 : 708
4
Tabulka střelců
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
186
Zbyšek Zůbek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
169
Jaromír Pour
Lokomotiva Louny
168
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
36
Milan Šedivec
TJ Sokol Šťáhlavy
31
Dan Hes
TJ Kovofiniš Ledeč
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktor Šmahel
1.HC Pardubice
50
Petr Šimek
TJ Sokol Šťáhlavy
50
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.