Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Aleš Procházka
Jiskra Zruč n. Sáz.
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Jurina
HK Slavia VŠ Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Antonín-Šimon Stárka
Sokol Libčice n. Vlt.
10 - 0 - 0 - 5
Bohuslav Bican
Sp.MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Zoubek
TJ Lokomotiva Plzeň
18 - 0 - 0 - 9
Daniel Fronk
TJ Košutka
32 - 0 - 1 - 16
David Kuchař
Loko České Budějovice
4 - 0 - 0 - 2
David Šmahel
TJ Dolní Cerekev
6 - 0 - 0 - 3
David Žilák
TJ Košutka
10 - 0 - 0 - 5
David Kroc
TJ Lokomotiva Plzeň
14 - 0 - 0 - 7
David Kajtman
Loko České Budějovice
18 - 0 - 0 - 9
David Korel
Jiskra Zruč n. Sáz.
18 - 0 - 0 - 9
David Potůček
Loko České Budějovice
20 - 0 - 0 - 10
David Voves
TJ Košutka
40 - 0 - 2 - 15
Denis Kazatel
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Dmitry Tsunaev
Sokol Libčice n. Vlt.
14 - 0 - 0 - 7
Filip Hladík
Jiskra Havlíčkův Brod
4 - 0 - 0 - 2
Filip Bradáč
Sokol Vršovice
8 - 0 - 0 - 4
Filip Tureček
TJ Lokomotiva Plzeň
16 - 0 - 1 - 3
František Palan
Sokol Libčice n. Vlt.
12 - 0 - 0 - 6
Gustav Pešek
SK Praha 4
10 - 0 - 0 - 5
Ivan Chvalný
SK Praha 4
6 - 0 - 0 - 3
Ivan Protasenja
TJ Dolní Cerekev
38 - 0 - 2 - 19
Jakub Smrčka
TJ Dolní Cerekev
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Neužil
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Fousek
TJ Košutka
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Nedbal
TJ Dolní Cerekev
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Metlička
Sokol Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Jirák
Loko České Budějovice
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Mráz
Loko České Budějovice
8 - 0 - 0 - 4
Jakub Kulíšek
TJ Košutka
8 - 0 - 0 - 4
Jakub Jetleb
TJ Dolní Cerekev
8 - 0 - 0 - 4
Jakub Kříž
HK Slavia VŠ Plzeň
16 - 0 - 0 - 8
Jan Čiviš
HK Slavia VŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Jan Vtípil
SK Praha 4
2 - 0 - 0 - 1
Jan Ubl
Sp.MAS Sezimovo Ústí
4 - 0 - 0 - 2
Jan Homolka
HK Slavia VŠ Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Jan Potměšil
TJ Jiskra Třeboň
4 - 0 - 0 - 2
Jan Rychna
HK Slavia VŠ Plzeň
6 - 0 - 0 - 3
Jan Pittner
Loko České Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - TJ Lokomotiva Plzeň
34 : 21
video
online
Libčice n. Vlt. - Košutka
33 : 29
video
online
Č.Budějovice - Zruč n.S.
27 : 27
video
online
TJ D.Cerekev - Třeboň
33 : 34
video
online
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
32 : 20
video
online
Praha 4 - H.Brod
38 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
22
19
1
2
675 : 499
39
2
TJ Lokomotiva Plzeň
22
17
2
3
631 : 518
36
3
Praha 4
22
17
1
4
676 : 585
35
4
Libčice n. Vlt.
22
13
0
9
597 : 493
26
5
Košutka
22
12
1
9
663 : 588
25
6
VŠ Plzeň
22
12
1
9
568 : 551
25
7
Třeboň
22
11
0
11
585 : 605
22
8
H.Brod
22
9
1
12
601 : 643
19
9
Zruč n.S.
22
7
1
14
528 : 617
15
10
Č.Budějovice
22
4
1
17
543 : 651
9
11
Sezimovo Ústí
22
3
1
18
492 : 635
7
12
TJ D.Cerekev
22
3
0
19
525 : 699
6
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
176
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
156
Jan Bednář
Sokol Vršovice
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
48
Martin Pražák
TJ Jiskra Třeboň
39
Lukáš Pína
Sokol Vršovice
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Voves
TJ Košutka
40
Tomáš Moule
HK Slavia VŠ Plzeň
40
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.