Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Chovanec
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Adam Beránek
Sokol Sokolnice
6 - 0 - 0 - 3
Adam Kříž
Tatran Bohunice
10 - 0 - 0 - 5
Adam Gajdošík
TJ Fatra Slavia Napajedla
12 - 0 - 0 - 6
Alan Faltýnek
Sokol Sokolnice
8 - 0 - 0 - 4
Daniel Vičan
HK Bystřice p.H.
2 - 0 - 0 - 1
David Bajer
SK Žeravice
4 - 0 - 0 - 2
David Popela
Sokol Juliánov
10 - 0 - 0 - 5
David Holý
TJ Sokol Horka n.M.
12 - 0 - 1 - 1
Dominik Šnajdr
HK Bystřice p.H.
2 - 0 - 0 - 1
Erik Mader
SK Žeravice
6 - 0 - 0 - 3
Filip Horák
HK Bystřice p.H.
2 - 0 - 0 - 1
Filip Koláček
HK Ivančice
4 - 0 - 0 - 2
Filip Šilberger
HK Ivančice
4 - 0 - 0 - 2
Filip Nakielný
Sokol Juliánov
12 - 0 - 1 - 6
Filip Suchánek
SK Žeravice
26 - 0 - 1 - 8
Hynek Kaňa
HK Bystřice p.H.
20 - 0 - 0 - 10
Ivan Jirák
TJ Fatra Slavia Napajedla
8 - 0 - 0 - 4
Ivan Korol
Tatran Bohunice
8 - 0 - 0 - 4
Ivo Kocáb
HK Ivančice
14 - 0 - 0 - 7
Jakub Rosman
TJ Fatra Slavia Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Cápík
HK Bystřice p.H.
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Vavrys
TJ Fatra Slavia Napajedla
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Šmora
Tatran Bohunice
10 - 0 - 1 - 0
Jakub Walweel
TJ Sokol Horka n.M.
18 - 0 - 0 - 9
Jan Pulkrábek
TJ Sokol Horka n.M.
6 - 0 - 0 - 3
Jan Purket
Sokol Juliánov
10 - 0 - 0 - 5
Jiří Smejkal
Tatran Bohunice
6 - 0 - 0 - 3
Jiří Dokoupil
HK Ivančice
8 - 0 - 0 - 4
Jiří Mikel
Tatran Bohunice
14 - 0 - 1 - 2
Karel Pavelka
TJ Fatra Slavia Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Karel Mayer
SK Žeravice
10 - 0 - 0 - 5
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
18 - 0 - 1 - 9
Kryštof Gál
HK Bystřice p.H.
4 - 0 - 0 - 2
Libor Vykydal
TJ Sokol Horka n.M.
16 - 0 - 0 - 8
Lukáš Rolek
Sokol Sokolnice
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Hybner
SK Žeravice
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Bobál
TJ Fatra Slavia Napajedla
10 - 0 - 1 - 5
Lukáš Popelka
Tatran Bohunice
18 - 0 - 0 - 9
Lukáš Měchura
HK Bystřice p.H.
22 - 0 - 1 - 6
Další
Předchozí kola
podzim2 - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
40 : 18
video
online
Sokol Juliánov - HK Bystřice p.H.
38 : 26
video
online
Žeravice - TJ FS Napajedla
29 : 31
video
online
Bohunice - TJ Sokol Horka n.M.
47 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
14
13
0
1
519 : 282
26
2
Bohunice
14
11
0
3
472 : 364
22
3
Sokol Juliánov
14
9
0
5
434 : 388
18
4
HK Bystřice p.H.
14
8
0
6
451 : 459
16
5
Žeravice
14
7
0
7
440 : 431
14
6
TJ FS Napajedla
14
6
0
8
407 : 410
12
7
Sokol Sokolnice
14
1
0
13
335 : 475
2
8
TJ Sokol Horka n.M.
14
1
0
13
284 : 533
2
Tabulka střelců
Lukáš Popelka
Tatran Bohunice
105
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
105
Tomáš Petrovčín
HK Bystřice p.H.
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
18
Filip Suchánek
SK Žeravice
14
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Suchánek
SK Žeravice
26
Michal Němčák
TJ Sokol Horka n.M.
26
Vojtěch Hradský
Sokol Juliánov
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.