Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Dominik Bábský
TJ Loko České Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Balšánek
Sokol Vršovice A
2 - 0 - 0 - 1
Filip Bartůněk
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
4 - 0 - 0 - 2
Filip Benda
TJ Loko České Budějovice
14 - 0 - 0 - 7
Jonáš Benda
Sokol Vršovice A
14 - 0 - 0 - 7
Lukáš Beran
Jiskra Havlíčkův Brod
32 - 0 - 0 - 16
Filip Bílý
TJ Jiskra Třeboň
10 - 0 - 0 - 5
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
8 - 0 - 0 - 4
Vít Brabec
Jiskra Havlíčkův Brod
2 - 0 - 0 - 1
Petr Brůček
ČZ HBC Strakonice 1921
14 - 0 - 0 - 7
Tomáš Brůha
TJ Sokol Šťáhlavy
2 - 0 - 0 - 1
Denis Bureš
TJ Jiskra Třeboň
4 - 0 - 0 - 2
Dominik Čarek
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Jan Čechura
Talent Plzeň B
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Čermák
TJ Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Dobeš
TJ Jiskra Třeboň
6 - 0 - 0 - 3
Aleš Dolejší
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
2 - 0 - 0 - 1
Jan Drašnar
ČZ HBC Strakonice 1921
8 - 0 - 0 - 4
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Harant
ČZ HBC Strakonice 1921
6 - 0 - 0 - 3
Martin Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Havlíček
TJ Sokol Šťáhlavy
4 - 0 - 0 - 2
Michal Havránek
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
10 - 0 - 0 - 5
Filip Chalupa
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
10 - 0 - 0 - 5
Jakub Chytil
Sokol Vršovice A
6 - 0 - 0 - 3
Andriy Iordatiy
Talent Plzeň B
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Janíček
Sokol Vršovice A
18 - 0 - 2 - 4
Jakub Jašek
Sokol Vršovice A
8 - 0 - 0 - 4
Jakub Jestříbek
Sokol Vršovice A
40 - 0 - 3 - 20
Filip Joza
TJ Loko České Budějovice
6 - 0 - 0 - 3
Milan Jun
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
8 - 0 - 0 - 4
Vojtěch Jun
TJ Sokol Žďár nad Sázavou
10 - 0 - 0 - 5
Lukáš Kafka
Jiskra Havlíčkův Brod
8 - 0 - 1 - 4
Leonard Kaplan
Talent Plzeň B
14 - 0 - 1 - 2
Jakub Karban
TJ Sokol Šťáhlavy
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Kettner
TJ Loko České Budějovice
8 - 0 - 0 - 4
Petr Klička
TJ Sokol Šťáhlavy
6 - 0 - 0 - 3
Petr Klimeš
TJ Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Kohout
TJ Jiskra Třeboň
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Kojan
TJ Sokol Šťáhlavy
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
TJ Spartak Příbram - Jiskra Havlíčkův Brod
nezadáno
video
online
Sokol Vršovice A - Sokol Žďár n. S.
39 : 42
video
online
Sokol Šťáhlavy - HBC Strakonice
32 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Žďár n. S.
14
13
0
1
526 : 363
26
2
Sokol Šťáhlavy
14
12
0
2
449 : 379
24
3
Talent Plzeň "B"
14
9
0
5
424 : 380
18
4
HBC Strakonice
14
7
1
6
431 : 397
15
5
Sokol Vršovice A
14
7
0
7
458 : 392
14
6
TJ Loko Č.Budějovice
14
3
0
11
402 : 569
6
7
Jiskra Havlíčkův Brod
14
2
1
11
355 : 469
5
8
Třeboň
14
2
0
12
317 : 413
4
9
TJ Spartak Příbram
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Pavel Ondrouch
Jiskra Havlíčkův Brod
134
Filip Benda
TJ Loko České Budějovice
111
Lukáš Kořínek
TJ Loko České Budějovice
100
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Ondrouch
Jiskra Havlíčkův Brod
12
Filip Benda
TJ Loko České Budějovice
12
Martin Maleček
Sokol Vršovice A
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Jestříbek
Sokol Vršovice A
40
Lukáš Beran
Jiskra Havlíčkův Brod
32
Šimon Ticháček
TJ Jiskra Třeboň
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.