Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů - 3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo -osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo - čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů - 7.kolo finále
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Adam Beránek
Sokol Sokolnice
2 - 0 - 0 - 1
Adam Šrámek
TJ Holešov-Přerov
2 - 0 - 0 - 1
Adam Ptáčník
TJ Sokol Nové Veselí
2 - 0 - 0 - 1
Adam Nedvěd
TJ Sokol Nové Veselí
4 - 0 - 0 - 2
Adam Reček
HC ROBE Zubří
4 - 0 - 0 - 2
Adam Csöllei
MHK Karviná
6 - 0 - 0 - 3
Adam Martinát
SK Velká Bystřice-PORR
8 - 0 - 0 - 4
Aleš Zwettler
TJ Valašské Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Tuláček
ŽBS Železný Brod
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Procházka
Jiskra Zruč n. Sáz.
4 - 0 - 0 - 2
Alex Mahdal
HC Zlín
4 - 0 - 0 - 2
Antonín Tošovský
TJ Sokol Bělá p.B.
2 - 0 - 0 - 1
Antonín Bardoděj
TJ Holešov-Přerov
4 - 0 - 0 - 2
Bohumil Pšenica
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Dalibor Mynář
KH Kopřivnice
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Wilczek
HCB Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Kop
HK Rokycany
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Zoubek
TJ Lokomotiva Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Joudal
1.HC Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Daniel Zourek
TJ Sokol Nové Veselí
6 - 0 - 0 - 3
Daniel Burget
SKKP Handball Brno
6 - 0 - 0 - 3
David Komárek
SHC Maloměřice
2 - 0 - 0 - 1
David Mikulka
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
David Číhal
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
David Nečas
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
David Kopečný
Sokol Kostelec n.H.
2 - 0 - 0 - 1
David Potůček
Loko České Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
David Šůstek
HC Dukla Praha
2 - 0 - 0 - 1
David Jaroš
TJ STM Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
David Kolařík
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
David Korel
Jiskra Zruč n. Sáz.
2 - 0 - 0 - 1
David Bím
Sokol Telnice
4 - 0 - 0 - 2
David Melichar
TJ Sokol Nové Veselí
4 - 0 - 0 - 2
David Petrtýl
TJ Šumperk
4 - 0 - 0 - 2
David Mužík
SK Velká Bystřice-PORR
4 - 0 - 0 - 2
Dimitrij Chomič
TJ Fatra Slavia Napajedla
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Harabiš
SKH Polanka n.O
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Solák
HCB Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Vaněk
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Novosád
TJ Sokol Luhačovice
12 - 0 - 1 - 1
Další
Předchozí kola
Český pohár mužů-1.kolo - výsledky
video
online
TJ Lokomotiva Plzeň - Ústí n.L.
42 : 25
video
online
Ž. Brod - Jablonec
21 : 19
video
online
Val.Meziříčí - SK Velká Bystřice
18 : 39
video
online
Orlová - L.Zubří
10 : 0 k.
video
online
Kolín - Slavia
26 : 28
video
online
Starý Plzenec - VŠ Plzeň
20 : 35
video
online
Droždín - Šumperk
27 : 28
video
online
Kutná Hora - Zruč n.S.
23 : 26
video
online
Žeravice - Napajedla
27 : 25
video
online
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
14 : 34
video
online
Tamburello - Ml. Boleslav
10 : 0 k.
video
online
Sokol Úvaly - Praha 4
28 : 33
video
online
Sezimovo Ústí - Třeboň
17 : 35
video
online
Milevsko - Č.Budějovice
17 : 34
video
online
Sokol II.Prostějov - Bohunice
28 : 22
video
online
Trnávka - SKH Polanka n.O
21 : 20
video
online
Veselá - MHK Karviná
19 : 29
video
online
Telnice - Juliánov
28 : 37
video
online
Sokolnice - Maloměřice
22 : 29
video
online
Nový Jičín - Vsetín
16 : 34
video
online
TJ D.Cerekev - H.Brod
24 : 32
video
online
1.HC Pardubice - Dvůr Králové
29 : 19
video
online
HK B Most - Košutka
10 : 0 k.
video
online
Sokol V. Meziříčí - SK Kuřim
31 : 23
video
online
Luhačovice - Ivančice
22 : 21
video
online
Uničov A - Sokol Kostelec na Hané
25 : 21
video
online
U. Hradiště - Holešov-Přerov
23 : 33
video
online
Rokycany - L.Vršovice
29 : 27
video
online
Krmelín - Rožnov p.R.
20 : 26
video
online
Házená Tišnov - Hustopeče
0 : 10 k.
Tabulka střelců
Michal Tonar
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
29
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
28
Lukáš Malý
HK FCC Město Lovosice
27
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
13
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
12
Libor Horut
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Hrabec
TJ Fatra Slavia Napajedla
20
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
18
Radek Mézl
SK Velká Bystřice-PORR
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.