Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů - 3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo -osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo - čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů - 7.kolo finále
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Martin Adámek
SK Žeravice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Audy
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Bartoň
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
Jan Bednář
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Eduard Beneš
TJ Holešov-Přerov
2 - 0 - 0 - 1
Adam Beránek
Sokol Sokolnice
2 - 0 - 0 - 1
Michal Bolješik
SKKP Handball Brno
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Borový
MHK Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Martin Brecko
Lokomotiva Louny
2 - 0 - 0 - 1
Martin Breyl
Sokol Libčice n. Vlt.
2 - 0 - 0 - 1
Filip Březina
HC Dukla Praha
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Burýšek
TJ STM Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Zdeněk Čadra
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Miroslav Čavrnoch
MHK Karviná
2 - 0 - 0 - 1
Martin Čech
ŽBS Železný Brod
2 - 0 - 0 - 1
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Jan Černocký
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Vilém Černohorský
1.HC Pardubice
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Černý
HC TJ Náchod
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Červenka
Sparta Kutná Hora
2 - 0 - 0 - 1
David Číhal
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
František Dědeček
HBC Ronal Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Dejl
Tamburello Praha
2 - 0 - 0 - 1
Josef Diviš
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Karel Diviš
Sokol Kostelec n.H.
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Divoký
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
Rostislav Dobeš
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Radek Doležel
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Michal Dostalík
SKKP Handball Brno
2 - 0 - 0 - 1
Stanislav Drechsler
TJ Šumperk
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Dufka
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Ladislav Ďurajka
TJ Meteor Orlová
2 - 0 - 0 - 1
Michal Dvořáček
TJ Meteor Orlová
2 - 0 - 0 - 1
Stanislav Farář
SK Praha 4
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Fibigr
Házená Uničov
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Fikeis
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Filipets
ŽBS Železný Brod
2 - 0 - 0 - 1
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Fried
Tamburello Praha
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Český pohár mužů-4.kolo -osmifinále - výsledky
video
online
Tatran Litovel - SKKP Handball Brno
30 : 40
video
online
TJ Lokomotiva Plzeň - HK FCC Město Lovosice
26 : 41
video
online
Maloměřice - Dukla Praha
26 : 30
video
online
MHK Karviná - Cement Hranice
20 : 27
video
online
SK Velká Bystřice - HC ROBE Zubří
29 : 31
video
online
HBC Strakonice 1921 - M.A.T. Plzeň
23 : 29
video
online
Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
31 : 23
video
online
HC Zlín - HCB Karviná
25 : 28
Tabulka střelců
Michal Tonar
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
29
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
28
Lukáš Malý
HK FCC Město Lovosice
27
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
13
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
12
Libor Horut
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Hrabec
TJ Fatra Slavia Napajedla
20
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
18
Radek Mézl
SK Velká Bystřice-PORR
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.