Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Petr Kusyn
HK Slavia VŠ Plzeň
3
Lukáš Lefner
Jiskra Zruč n. Sáz.
2
Miroslav Mareš
TJ Lokomotiva Plzeň
2
Jan Matějů
Jiskra Havlíčkův Brod
3
Pavel Mezek
TJ Košutka
24
Tomáš Moule
HK Slavia VŠ Plzeň
5
Jakub Mráz
Loko České Budějovice
11
Petr Nagy
TJ Dolní Cerekev
16
František Palan
Sokol Libčice n. Vlt.
1
Gustav Pešek
SK Praha 4
1
Jiří Pícha
Sokol Vršovice
1
Lukáš Pína
Sokol Vršovice
31
Jan Podroužek
Sokol Libčice n. Vlt.
7
Jan Potměšil
TJ Jiskra Třeboň
1
David Potůček
Loko České Budějovice
7
Lukáš Povolný
TJ Jiskra Třeboň
1
Martin Pražák
TJ Jiskra Třeboň
39
Ivan Protasenja
TJ Dolní Cerekev
19
Martin Přibyl
Sp.MAS Sezimovo Ústí
11
Martin Půta
SK Praha 4
48
Stanislav Rezek
Jiskra Havlíčkův Brod
19
Pavel Roub
Jiskra Zruč n. Sáz.
2
Karel Řezáč
Loko České Budějovice
2
Jiří Sedláček
TJ Lokomotiva Plzeň
3
Jiří Sechovec
Sp.MAS Sezimovo Ústí
8
Martin Stuchl
HK Slavia VŠ Plzeň
10
Vojtěch Štěch
Sp.MAS Sezimovo Ústí
9
Michal Štikar
Jiskra Zruč n. Sáz.
1
Ondřej Tichý
Sokol Libčice n. Vlt.
2
David Troják
TJ Dolní Cerekev
1
Dmitry Tsunaev
Sokol Libčice n. Vlt.
9
Filip Tureček
TJ Lokomotiva Plzeň
3
David Vinc
Jiskra Zruč n. Sáz.
1
Marek Volf
TJ Jiskra Třeboň
6
René Vondra
Jiskra Havlíčkův Brod
4
Jan Zelenka
Loko České Budějovice
1
Milan Zeus
TJ Lokomotiva Plzeň
5
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
18
Zbyšek Zůbek
Sp.MAS Sezimovo Ústí
1
Václav Živný
Sp.MAS Sezimovo Ústí
2
Zpět
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - TJ Lokomotiva Plzeň
34 : 21
video
online
Libčice n. Vlt. - Košutka
33 : 29
video
online
Č.Budějovice - Zruč n.S.
27 : 27
video
online
TJ D.Cerekev - Třeboň
33 : 34
video
online
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
32 : 20
video
online
Praha 4 - H.Brod
38 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
22
19
1
2
675 : 499
39
2
TJ Lokomotiva Plzeň
22
17
2
3
631 : 518
36
3
Praha 4
22
17
1
4
676 : 585
35
4
Libčice n. Vlt.
22
13
0
9
597 : 493
26
5
Košutka
22
12
1
9
663 : 588
25
6
VŠ Plzeň
22
12
1
9
568 : 551
25
7
Třeboň
22
11
0
11
585 : 605
22
8
H.Brod
22
9
1
12
601 : 643
19
9
Zruč n.S.
22
7
1
14
528 : 617
15
10
Č.Budějovice
22
4
1
17
543 : 651
9
11
Sezimovo Ústí
22
3
1
18
492 : 635
7
12
TJ D.Cerekev
22
3
0
19
525 : 699
6
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
176
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
156
Jan Bednář
Sokol Vršovice
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
48
Martin Pražák
TJ Jiskra Třeboň
39
Lukáš Pína
Sokol Vršovice
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Voves
TJ Košutka
40
Tomáš Moule
HK Slavia VŠ Plzeň
40
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.