Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jméno
Klub
Počet branek
Adam Stein
Sokol Juliánov
1
Daniel Mikeš
TJ Fatra Slavia Napajedla
2
Dimitrij Chomič
TJ Fatra Slavia Napajedla
15
Dominik Lukács
Tatran Bohunice
2
Filip Dořičák
Sokol Kostelec n.H.
1
Filip Jung
SHC Maloměřice
23
Ivan Korol
Tatran Bohunice
1
Jakub Horký
Házená Tišnov
1
Jakub Štěrba
HK Ivančice
1
Jakub Kudla
SK Kuřim
11
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice
1
Jan Musil
SHC Maloměřice
1
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
1
Jan Strach
Legata Hustopeče
2
Jan Lečbych
TJ Sokol Velké Meziříčí
3
Jan Gruber
Házená Tišnov
5
Jan Smékal
Sokol Kostelec n.H.
6
Jan Šáš
TJ Fatra Slavia Napajedla
11
Jan Drásal
SHC Maloměřice
19
Jan Kopřiva
SK Kuřim
26
Jiří Kaštan
TJ Sokol Velké Meziříčí
10
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
10
Jiří Vymětal
Sokol Kostelec n.H.
13
Jiří Havlát
Házená Tišnov
17
Jiří Závodník
TJ Fatra Slavia Napajedla
19
Jiří Konečný
Sokol Telnice
20
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
40
Karel Oulehla
HK Ivančice
45
Klaus Heidler
Sokol Juliánov
9
Kristian Kolář
SHC Maloměřice
2
Kristián Bokůvka
Sokol II.Prostějov
11
Ladislav Šidlo
TJ Sokol Velké Meziříčí
2
Luboš Mrkvica
Sokol Telnice
4
Lukáš Münster
Sokol II.Prostějov
1
Lukáš Missbach
HK Ivančice
1
Lukáš Chrást
Sokol Juliánov
3
Lukáš Jeremias
Sokol Juliánov
5
Marek Bím
Sokol Telnice
1
Marek Jahoda
Legata Hustopeče
3
Martin Bečička
Sokol II.Prostějov
1
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 38
video
online
Sokol V. Meziříčí - Telnice
34 : 26
video
online
Napajedla - Sokol II.Prostějov
32 : 31
video
online
Bohunice - Maloměřice
13 : 26
video
online
Juliánov - SK Kuřim
31 : 31
video
online
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
22
16
2
4
720 : 584
34
2
Maloměřice
22
15
1
6
617 : 519
31
3
Sokol Kostelec na Hané
22
14
1
7
674 : 667
29
4
Ivančice
22
14
1
7
674 : 578
29
5
Bohunice
22
11
2
9
546 : 545
24
6
Házená Tišnov
22
10
3
9
702 : 724
23
7
Sokol V. Meziříčí
22
11
0
11
608 : 630
22
8
Napajedla
22
9
2
11
621 : 637
20
9
Telnice
22
8
2
12
650 : 679
18
10
Sokol II.Prostějov
22
7
2
13
576 : 652
16
11
SK Kuřim
22
6
1
15
615 : 652
13
12
Juliánov
22
1
3
18
589 : 725
5
Tabulka střelců
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
180
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
167
Radomír Válek
Házená Tišnov
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Oulehla
HK Ivančice
45
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
43
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Navrátil
SK Kuřim
42
Jan Kvasnička
HK Ivančice
42
Vít Kučera
Házená Tišnov
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.