Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů - 3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo -osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo - čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů - 7.kolo finále
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Tomáš Hruška
Lokomotiva Vršovice
1
Lukáš Hynek
1.HK Dvůr Králové
1
Pavel Chlouba
HK Baník Most
1
Martin Chvojka
Sokol Vršovice
1
Martin Janíček
HC ROBE Zubří
1
Jakub Jareš
HBC Strakonice 1921
1
Jakub Jetleb
TJ Dolní Cerekev
1
David Jonák
KH Kopřivnice
1
Josef Jonáš
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
1
Jan Kačín
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
1
Petr Kačmarik
TJ Rožnov p.R.
1
Filip Kahovec
HK Rokycany
1
Marek Kališ
HK Ivančice
1
Petr Kameník
TJ Dolní Cerekev
1
Martin Keska
HC Kolín
1
Petr Kichner
Pepino SKP Frýdek-Místek
1
Ivo Knol
Sokol Telnice
1
Ivo Kocáb
HK Ivančice
1
František Koláček
TJ JM Chodov
1
Tomáš Kováč
Sokol Ostrava
1
Jan Král
SKH Polanka n.O
1
Olda Křivůnek
ŽBS Železný Brod
1
Petr Kuba
Házená Uničov
1
Martin Kučera
TJ Šumperk
1
Jan Kuchař
Loko České Budějovice
1
Rostislav Kulička
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Václav Kulík
Liberec Handball
1
Roman Kunát
Sokol Krmelín
1
Ondřej Kupec
SK Žeravice
1
Jaroslav Laciga
TJ Sokol Luhačovice
1
Richard Lacina
TJ Sokol Úvaly
1
Petr Laštovička
Jiskra Havlíčkův Brod
1
Marek Línek
Sokol Vršovice
1
Dominik Lukács
Tatran Bohunice
1
Jan Máca
Sokol Sokolnice
1
Marek Maitner
Házená Uničov
1
Michal Martenek
Liberec Handball
1
Pavel Martínek
Tamburello Praha
1
Miroslav Masák
HBC Strakonice 1921
1
Jiří Mašta
Sokol Juliánov
1
Zpět
Další
Předchozí kola
finále - výsledky
video
online
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
17 : 21
Tabulka střelců
Michal Tonar
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
29
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
28
Lukáš Malý
HK FCC Město Lovosice
27
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
13
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
12
Libor Horut
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Hrabec
TJ Fatra Slavia Napajedla
20
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
18
Radek Mézl
SK Velká Bystřice-PORR
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.