Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy - východ
9.4. 13:30
AT053
HK Ivančice - Karviná
34 : 17
W.H.I.L.
27.5. 18:00
AW223
Baník Most - Slavia Praha
30 : 20
29.4. 17:00
AW184
SHK Veselí n.M. - Sokol Písek
23 : 26
26.3. 17:00
AW154
HC Zlín - Slavia Praha
20 : 27
10.3. 17:30
AW144
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
22 : 30
23.2. 18:00
AW115
Baník Most - Slavia Praha
35 : 17
19.2. 17:00
AW124
HC Zlín - Baník Most
22 : 27
28.9. 17:30
AW034
Zora Olomouc - Slavia Praha
20 : 27
Jihomoravská liga mužů
22.4. 16:00
LA058
SHC Maloměřice B - Nové Bránice
34 : 29
Jihomoravská liga st. žáků
9.4. 10:30
LF057
Ivančice - Újezd u Brna
31 : 28
1.10. 10:45
LF015
Juliánov - SK Kuřim
21 : 20
Jihomoravská liga ml. žáků
13.5. 09:00
LH113
Bohunice - Juliánov
15 : 18
9.4. 09:00
LH083
Ivančice - Újezd u Brna
23 : 26
1.10. 12:15
LH022
Juliánov - SK Kuřim B
21 : 11
1.10. 09:30
LH021
Juliánov - SK Kuřim A
22 : 15
18.9. 14:30
LH007
Telnice B - Juliánov
16 : 16
Jihomoravská liga ml. žákyní
20.5. 18:00
LJ066
SHK Veselí n. M. - Velká n.V.
9 : 15
20.5. 16:00
LJ077
Hodonín - Újezd u Brna
24 : 12
9.4. 12:00
LJ056
Ivančice - Velká n.V.
9 : 14
LOLK mladší žáci jaro I.
30.4. 14:00
OG010
TJ Sokol Centrum Haná A - STM Olomouc B
24 : 22
LOLK mladší žáci jaro II.
30.4. 15:15
OH010
TJ Sokol Centrum Haná B - Horka nad Moravou
10 : 11
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Luhačovice - SKH Polanka n.O
28 : 33
video
online
SK Velká Bystřice B - Vsetín
27 : 36
video
online
Uničov A - Šumperk
25 : 28
video
online
Holešov-Přerov - MHK Karviná
26 : 33
video
online
Tatran Litovel B - Rožnov p.R.
29 : 28
video
online
Pepino SKP F-M B - L.Zubří
36 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
MHK Karviná
22
17
1
4
669 : 583
35
2
Vsetín
22
16
1
5
670 : 591
33
3
Rožnov p.R.
22
13
2
7
638 : 574
28
4
Šumperk
22
14
0
8
639 : 582
28
5
SKH Polanka n.O
22
14
0
8
609 : 555
28
6
Tatran Litovel B
22
11
2
9
624 : 645
24
7
Holešov-Přerov
22
11
0
11
677 : 684
22
8
L.Zubří
22
10
1
11
613 : 618
21
9
Pepino SKP F-M B
22
9
0
13
670 : 677
18
10
Luhačovice
22
5
1
16
644 : 759
11
11
Uničov A
22
5
0
17
610 : 696
10
12
SK Velká Bystřice B
22
3
0
19
597 : 696
6
Tabulka střelců
David Petrtýl
TJ Šumperk
189
Radek Zeman
TJ Lesana Zubří
169
Jan Dudek
MHK Karviná
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Šuba
Házená Uničov
44
David Petrtýl
TJ Šumperk
42
Jan Dudek
MHK Karviná
39
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Fibigr
Házená Uničov
52
Jan Pindej
MHK Karviná
44
Jan Dudek
MHK Karviná
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.