Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy - východ
9.4. 13:30
AT053
HK Ivančice - Karviná
34 : 17
W.H.I.L.
27.5. 18:00
AW223
Baník Most - Slavia Praha
30 : 20
29.4. 17:00
AW184
SHK Veselí n.M. - Sokol Písek
23 : 26
26.3. 17:00
AW154
HC Zlín - Slavia Praha
20 : 27
10.3. 17:30
AW144
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
22 : 30
23.2. 18:00
AW115
Baník Most - Slavia Praha
35 : 17
19.2. 17:00
AW124
HC Zlín - Baník Most
22 : 27
28.9. 17:30
AW034
Zora Olomouc - Slavia Praha
20 : 27
Jihomoravská liga mužů
22.4. 16:00
LA058
SHC Maloměřice B - Nové Bránice
34 : 29
Jihomoravská liga st. žáků
9.4. 10:30
LF057
Ivančice - Újezd u Brna
31 : 28
1.10. 10:45
LF015
Juliánov - SK Kuřim
21 : 20
Jihomoravská liga ml. žáků
13.5. 09:00
LH113
Bohunice - Juliánov
15 : 18
9.4. 09:00
LH083
Ivančice - Újezd u Brna
23 : 26
1.10. 12:15
LH022
Juliánov - SK Kuřim B
21 : 11
1.10. 09:30
LH021
Juliánov - SK Kuřim A
22 : 15
18.9. 14:30
LH007
Telnice B - Juliánov
16 : 16
Jihomoravská liga ml. žákyní
20.5. 18:00
LJ066
SHK Veselí n. M. - Velká n.V.
9 : 15
20.5. 16:00
LJ077
Hodonín - Újezd u Brna
24 : 12
9.4. 12:00
LJ056
Ivančice - Velká n.V.
9 : 14
LOLK mladší žáci jaro I.
30.4. 14:00
OG010
TJ Sokol Centrum Haná A - STM Olomouc B
24 : 22
LOLK mladší žáci jaro II.
30.4. 15:15
OH010
TJ Sokol Centrum Haná B - Horka nad Moravou
10 : 11
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - TJ Lokomotiva Plzeň
34 : 21
video
online
Libčice n. Vlt. - Košutka
33 : 29
video
online
Č.Budějovice - Zruč n.S.
27 : 27
video
online
TJ D.Cerekev - Třeboň
33 : 34
video
online
VŠ Plzeň - Sezimovo Ústí
32 : 20
video
online
Praha 4 - H.Brod
38 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
S.Vršovice
22
19
1
2
675 : 499
39
2
TJ Lokomotiva Plzeň
22
17
2
3
631 : 518
36
3
Praha 4
22
17
1
4
676 : 585
35
4
Libčice n. Vlt.
22
13
0
9
597 : 493
26
5
Košutka
22
12
1
9
663 : 588
25
6
VŠ Plzeň
22
12
1
9
568 : 551
25
7
Třeboň
22
11
0
11
585 : 605
22
8
H.Brod
22
9
1
12
601 : 643
19
9
Zruč n.S.
22
7
1
14
528 : 617
15
10
Č.Budějovice
22
4
1
17
543 : 651
9
11
Sezimovo Ústí
22
3
1
18
492 : 635
7
12
TJ D.Cerekev
22
3
0
19
525 : 699
6
Tabulka střelců
Martin Půta
SK Praha 4
176
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
156
Jan Bednář
Sokol Vršovice
139
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Půta
SK Praha 4
48
Martin Pražák
TJ Jiskra Třeboň
39
Lukáš Pína
Sokol Vršovice
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
David Voves
TJ Košutka
40
Tomáš Moule
HK Slavia VŠ Plzeň
40
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.