Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
21.5. 17:00
AA181
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
22 : 32
19.5. 17:00
AA175
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
28 : 23
14.5. 17:00
AA174
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
34 : 19
28.4. 19:00
AA185
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
29 : 30
15.4. 18:00
AA166
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
28 : 29
14.4. 18:00
AA165
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
34 : 26
25.3. 17:00
AA136
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
31 : 29
11.3. 18:00
AA122
Kopřivnice - Dukla Praha
30 : 34
4.3. 18:00
AA115
Sokol Nové Veselí - Pepino SKP Frýdek-Místek
33 : 22
1.3. 20:15
AA117
M.A.T. Plzeň - HCB Karviná
35 : 26
10.12. 18:00
AA082
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
25 : 27
4.12. 19:30
AA078
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
24 : 29
13.11. 10:30
AA060
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK FCC Město Lovosice
22 : 31
22.10. 18:00
AA046
HC ROBE Zubří - HCB Karviná
32 : 25
12.10. 18:00
AA040
HCB Karviná - Dukla Praha
28 : 31
5.10. 18:30
AA034
Dukla Praha - HK FCC Město Lovosice
25 : 28
24.9. 10:30
AA024
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
31 : 29
2.liga muži JM
30.4. 10:30
AE121
Sokol Kostelec na Hané - Sokol V. Meziříčí
30 : 27
19.3. 17:00
AE092
Bohunice - Házená Tišnov
27 : 30
18.3. 10:30
AE095
Maloměřice - Sokol II.Prostějov
34 : 17
3.12. 17:00
AE059
Házená Tišnov - Sokol II.Prostějov
31 : 32
2.10. 17:00
AE015
Házená Tišnov - Sokol Kostelec na Hané
31 : 32
18.9. 16:00
AE006
Telnice - Sokol II.Prostějov
37 : 25
1.liga starší dorostenci
8.10. 16:00
AG019
Sokol Nové Veselí - Jičín
31 : 21
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
19.3. 15:00
AIC009
Bohunice - Sokol Juliánov
35 : 25
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
18.3. 15:00
AIE007
Sokol Sokolnice - TJ FS Napajedla
22 : 26
1.liga mladší dorostenci
8.10. 14:00
AJ019
Sokol Nové Veselí - Jičín
46 : 26
2.liga mladší dorostenci JČ
8.10. 12:00
AKA022
Sokol Žďár n. S. - TJ Loko Č.Budějovice
71 : 32
Český pohár mužů
21.12. 18:00
AM080
HC ROBE Zubří - M.A.T. Plzeň
28 : 30
Český pohár žen
28.12. 15:00
AN031
Sokol Poruba - Baník Most
32 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 38
video
online
Sokol V. Meziříčí - Telnice
34 : 26
video
online
Napajedla - Sokol II.Prostějov
32 : 31
video
online
Bohunice - Maloměřice
13 : 26
video
online
Juliánov - SK Kuřim
31 : 31
video
online
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
22
16
2
4
720 : 584
34
2
Maloměřice
22
15
1
6
617 : 519
31
3
Sokol Kostelec na Hané
22
14
1
7
674 : 667
29
4
Ivančice
22
14
1
7
674 : 578
29
5
Bohunice
22
11
2
9
546 : 545
24
6
Házená Tišnov
22
10
3
9
702 : 724
23
7
Sokol V. Meziříčí
22
11
0
11
608 : 630
22
8
Napajedla
22
9
2
11
621 : 637
20
9
Telnice
22
8
2
12
650 : 679
18
10
Sokol II.Prostějov
22
7
2
13
576 : 652
16
11
SK Kuřim
22
6
1
15
615 : 652
13
12
Juliánov
22
1
3
18
589 : 725
5
Tabulka střelců
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
180
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
167
Radomír Válek
Házená Tišnov
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Oulehla
HK Ivančice
45
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
43
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Navrátil
SK Kuřim
42
Jan Kvasnička
HK Ivančice
42
Vít Kučera
Házená Tišnov
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.