Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
Rozpis soutěže
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy - východ
9.4. 13:30
AT053
HK Ivančice - Karviná
34 : 17
W.H.I.L.
27.5. 18:00
AW223
Baník Most - Slavia Praha
30 : 20
29.4. 17:00
AW184
SHK Veselí n.M. - Sokol Písek
23 : 26
26.3. 17:00
AW154
HC Zlín - Slavia Praha
20 : 27
10.3. 17:30
AW144
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
22 : 30
23.2. 18:00
AW115
Baník Most - Slavia Praha
35 : 17
19.2. 17:00
AW124
HC Zlín - Baník Most
22 : 27
28.9. 17:30
AW034
Zora Olomouc - Slavia Praha
20 : 27
Jihomoravská liga mužů
22.4. 16:00
LA058
SHC Maloměřice B - Nové Bránice
34 : 29
Jihomoravská liga st. žáků
9.4. 10:30
LF057
Ivančice - Újezd u Brna
31 : 28
1.10. 10:45
LF015
Juliánov - SK Kuřim
21 : 20
Jihomoravská liga ml. žáků
13.5. 09:00
LH113
Bohunice - Juliánov
15 : 18
9.4. 09:00
LH083
Ivančice - Újezd u Brna
23 : 26
1.10. 12:15
LH022
Juliánov - SK Kuřim B
21 : 11
1.10. 09:30
LH021
Juliánov - SK Kuřim A
22 : 15
18.9. 14:30
LH007
Telnice B - Juliánov
16 : 16
Jihomoravská liga ml. žákyní
20.5. 18:00
LJ066
SHK Veselí n. M. - Velká n.V.
9 : 15
20.5. 16:00
LJ077
Hodonín - Újezd u Brna
24 : 12
9.4. 12:00
LJ056
Ivančice - Velká n.V.
9 : 14
LOLK mladší žáci jaro I.
30.4. 14:00
OG010
TJ Sokol Centrum Haná A - STM Olomouc B
24 : 22
LOLK mladší žáci jaro II.
30.4. 15:15
OH010
TJ Sokol Centrum Haná B - Horka nad Moravou
10 : 11
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
2.liga muži EF-baráž - výsledky
video
online
MHK Karviná - Hustopeče
32 : 37
video
online
Hustopeče - MHK Karviná
30 : 29
Tabulka střelců
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
21
Jan Dudek
MHK Karviná
15
Marek Jahoda
Legata Hustopeče
14
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
6
Ondřej Kawulok
MHK Karviná
4
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Kučera
Legata Hustopeče
16
Petr Pomahač
MHK Karviná
6
Jan Lattenberg
Legata Hustopeče
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.