Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy - východ
9.4. 13:30
AT053
HK Ivančice - Karviná
34 : 17
W.H.I.L.
27.5. 18:00
AW223
Baník Most - Slavia Praha
30 : 20
29.4. 17:00
AW184
SHK Veselí n.M. - Sokol Písek
23 : 26
26.3. 17:00
AW154
HC Zlín - Slavia Praha
20 : 27
10.3. 17:30
AW144
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
22 : 30
23.2. 18:00
AW115
Baník Most - Slavia Praha
35 : 17
19.2. 17:00
AW124
HC Zlín - Baník Most
22 : 27
28.9. 17:30
AW034
Zora Olomouc - Slavia Praha
20 : 27
Jihomoravská liga mužů
22.4. 16:00
LA058
SHC Maloměřice B - Nové Bránice
34 : 29
Jihomoravská liga st. žáků
9.4. 10:30
LF057
Ivančice - Újezd u Brna
31 : 28
1.10. 10:45
LF015
Juliánov - SK Kuřim
21 : 20
Jihomoravská liga ml. žáků
13.5. 09:00
LH113
Bohunice - Juliánov
15 : 18
9.4. 09:00
LH083
Ivančice - Újezd u Brna
23 : 26
1.10. 12:15
LH022
Juliánov - SK Kuřim B
21 : 11
1.10. 09:30
LH021
Juliánov - SK Kuřim A
22 : 15
18.9. 14:30
LH007
Telnice B - Juliánov
16 : 16
Jihomoravská liga ml. žákyní
20.5. 18:00
LJ066
SHK Veselí n. M. - Velká n.V.
9 : 15
20.5. 16:00
LJ077
Hodonín - Újezd u Brna
24 : 12
9.4. 12:00
LJ056
Ivančice - Velká n.V.
9 : 14
LOLK mladší žáci jaro I.
30.4. 14:00
OG010
TJ Sokol Centrum Haná A - STM Olomouc B
24 : 22
LOLK mladší žáci jaro II.
30.4. 15:15
OH010
TJ Sokol Centrum Haná B - Horka nad Moravou
10 : 11
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - Olomouc
nezadáno
video
online
Dvůr Králové - HBC Strakonice 1921
26 : 17
video
online
SK Velká Bystřice - HK Bystřice p.H.
33 : 31
video
online
HC Zlín - Jičín "B"
32 : 28
video
online
Chodov - Sokol Ostrava
44 : 12
video
online
Talent Plzeň "B" - Liberec
30 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice 1921
20
16
0
4
587 : 506
32
2
SK Velká Bystřice
20
15
0
5
563 : 469
30
3
HC Zlín
20
12
2
6
605 : 527
26
4
HK Bystřice p.H.
20
11
2
7
593 : 570
24
5
Chodov
20
11
0
9
610 : 553
22
6
Jičín "B"
20
9
0
11
561 : 556
18
7
Dvůr Králové
20
8
2
10
487 : 537
18
8
Náchod
20
7
3
10
572 : 590
17
9
Talent Plzeň "B"
20
8
0
12
576 : 610
16
10
Sokol Ostrava
20
4
1
15
472 : 654
9
11
Liberec
20
3
2
15
556 : 610
8
12
Olomouc
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Michal Hub
HK Bystřice p.H.
175
Matyáš Burda
Liberec Handball
158
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
108
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Hub
HK Bystřice p.H.
53
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
36
Jiří Lefan
HC Zlín
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Ploch
Liberec Handball
58
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
44
Patrik Černý
HC TJ Náchod
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.