Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy - východ
9.4. 13:30
AT053
HK Ivančice - Karviná
34 : 17
W.H.I.L.
27.5. 18:00
AW223
Baník Most - Slavia Praha
30 : 20
29.4. 17:00
AW184
SHK Veselí n.M. - Sokol Písek
23 : 26
26.3. 17:00
AW154
HC Zlín - Slavia Praha
20 : 27
10.3. 17:30
AW144
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
22 : 30
23.2. 18:00
AW115
Baník Most - Slavia Praha
35 : 17
19.2. 17:00
AW124
HC Zlín - Baník Most
22 : 27
28.9. 17:30
AW034
Zora Olomouc - Slavia Praha
20 : 27
Jihomoravská liga mužů
22.4. 16:00
LA058
SHC Maloměřice B - Nové Bránice
34 : 29
Jihomoravská liga st. žáků
9.4. 10:30
LF057
Ivančice - Újezd u Brna
31 : 28
1.10. 10:45
LF015
Juliánov - SK Kuřim
21 : 20
Jihomoravská liga ml. žáků
13.5. 09:00
LH113
Bohunice - Juliánov
15 : 18
9.4. 09:00
LH083
Ivančice - Újezd u Brna
23 : 26
1.10. 12:15
LH022
Juliánov - SK Kuřim B
21 : 11
1.10. 09:30
LH021
Juliánov - SK Kuřim A
22 : 15
18.9. 14:30
LH007
Telnice B - Juliánov
16 : 16
Jihomoravská liga ml. žákyní
20.5. 18:00
LJ066
SHK Veselí n. M. - Velká n.V.
9 : 15
20.5. 16:00
LJ077
Hodonín - Újezd u Brna
24 : 12
9.4. 12:00
LJ056
Ivančice - Velká n.V.
9 : 14
LOLK mladší žáci jaro I.
30.4. 14:00
OG010
TJ Sokol Centrum Haná A - STM Olomouc B
24 : 22
LOLK mladší žáci jaro II.
30.4. 15:15
OH010
TJ Sokol Centrum Haná B - Horka nad Moravou
10 : 11
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
podzim2 - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
40 : 18
video
online
Sokol Juliánov - HK Bystřice p.H.
38 : 26
video
online
Žeravice - TJ FS Napajedla
29 : 31
video
online
Bohunice - TJ Sokol Horka n.M.
47 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
14
13
0
1
519 : 282
26
2
Bohunice
14
11
0
3
472 : 364
22
3
Sokol Juliánov
14
9
0
5
434 : 388
18
4
HK Bystřice p.H.
14
8
0
6
451 : 459
16
5
Žeravice
14
7
0
7
440 : 431
14
6
TJ FS Napajedla
14
6
0
8
407 : 410
12
7
Sokol Sokolnice
14
1
0
13
335 : 475
2
8
TJ Sokol Horka n.M.
14
1
0
13
284 : 533
2
Tabulka střelců
Lukáš Popelka
Tatran Bohunice
105
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
105
Tomáš Petrovčín
HK Bystřice p.H.
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
18
Filip Suchánek
SK Žeravice
14
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Suchánek
SK Žeravice
26
Michal Němčák
TJ Sokol Horka n.M.
26
Vojtěch Hradský
Sokol Juliánov
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.