Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Václav Horáček
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
2.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga ženy - východ
9.4. 13:30
AT053
HK Ivančice - Karviná
34 : 17
W.H.I.L.
27.5. 18:00
AW223
Baník Most - Slavia Praha
30 : 20
29.4. 17:00
AW184
SHK Veselí n.M. - Sokol Písek
23 : 26
26.3. 17:00
AW154
HC Zlín - Slavia Praha
20 : 27
10.3. 17:30
AW144
Zora Olomouc - Duslo Šaľa
22 : 30
23.2. 18:00
AW115
Baník Most - Slavia Praha
35 : 17
19.2. 17:00
AW124
HC Zlín - Baník Most
22 : 27
28.9. 17:30
AW034
Zora Olomouc - Slavia Praha
20 : 27
Jihomoravská liga mužů
22.4. 16:00
LA058
SHC Maloměřice B - Nové Bránice
34 : 29
Jihomoravská liga st. žáků
9.4. 10:30
LF057
Ivančice - Újezd u Brna
31 : 28
1.10. 10:45
LF015
Juliánov - SK Kuřim
21 : 20
Jihomoravská liga ml. žáků
13.5. 09:00
LH113
Bohunice - Juliánov
15 : 18
9.4. 09:00
LH083
Ivančice - Újezd u Brna
23 : 26
1.10. 12:15
LH022
Juliánov - SK Kuřim B
21 : 11
1.10. 09:30
LH021
Juliánov - SK Kuřim A
22 : 15
18.9. 14:30
LH007
Telnice B - Juliánov
16 : 16
Jihomoravská liga ml. žákyní
20.5. 18:00
LJ066
SHK Veselí n. M. - Velká n.V.
9 : 15
20.5. 16:00
LJ077
Hodonín - Újezd u Brna
24 : 12
9.4. 12:00
LJ056
Ivančice - Velká n.V.
9 : 14
LOLK mladší žáci jaro I.
30.4. 14:00
OG010
TJ Sokol Centrum Haná A - STM Olomouc B
24 : 22
LOLK mladší žáci jaro II.
30.4. 15:15
OH010
TJ Sokol Centrum Haná B - Horka nad Moravou
10 : 11
Zpět
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - HK Baník Most
35 : 19
video
online
Sokol Nové Veselí - V. Bystřice
47 : 17
video
online
HK Lovosice - Jičín
32 : 29
video
online
Zubří - Kopřivnice
25 : 27
video
online
Pepino SKP F-M - Karviná
25 : 36
video
online
Talent Plzeň A - Liberec
34 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
22
20
2
0
815 : 552
42
2
Kopřivnice
22
17
1
4
760 : 651
35
3
Talent Plzeň A
22
14
3
5
639 : 562
31
4
Zubří
22
14
3
5
655 : 592
31
5
Karviná
22
11
4
7
684 : 642
26
6
Dukla
22
11
2
9
618 : 593
24
7
Pepino SKP F-M
22
11
0
11
635 : 659
22
8
HK Lovosice
22
9
0
13
692 : 717
18
9
Liberec
22
4
4
14
653 : 765
12
10
Jičín
22
5
1
16
616 : 718
11
11
HK Baník Most
22
4
2
16
561 : 718
10
12
V. Bystřice
22
1
0
21
614 : 773
2
Tabulka střelců
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
230
Patrik Matula
Liberec Handball
187
Alexandr Zamarski
HCB Karviná
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alexandr Zamarski
HCB Karviná
51
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
49
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří
70
Patrik Matula
Liberec Handball
68
Jaroslav Kašpárek
HK Baník Most
58
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.