Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
Český pohár mužů-1.kolo
Český pohár mužů-2.kolo
Český pohár mužů - 3.kolo
Český pohár mužů-4.kolo -osmifinále
Český pohár mužů-5.kolo - čtvrtfinále
Český pohár mužů-6.kolo-semifinále
Český pohár mužů - 7.kolo finále
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Pavel Válek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
13.5. 18:00
AA178
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
34 : 20
22.4. 17:00
AA169
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
23 : 32
1.4. 16:00
AA156
Sokol Nové Veselí - Kopřivnice
35 : 24
11.3. 18:00
AA124
HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
23 : 26
8.2. 18:00
AA090
M.A.T. Plzeň - HC ROBE Zubří
30 : 25
27.11. 10:30
AA072
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
30 : 29
26.11. 18:00
AA069
Kopřivnice - M.A.T. Plzeň
26 : 27
2.10. 10:30
AA026
Cement Hranice - HC ROBE Zubří
23 : 24
21.9. 18:00
AA014
M.A.T. Plzeň - Dukla Praha
31 : 24
W.H.I.L.
29.3. 18:00
AW175
Baník Most - Sokol Poruba
28 : 22
12.11. 15:00
AW070
Sokol Písek - Sokol Poruba
17 : 29
5.11. 18:00
AW059
Baník Most - Trenčín
40 : 12
12.10. 17:30
AW037
Slavia Praha - Iuventa Michalovce
27 : 30
28.9. 15:00
AW031
Sokol Písek - Duslo Šaľa
23 : 27
Kalendář
Předchozí kola
finále - výsledky
video
online
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
17 : 21
Tabulka střelců
Michal Tonar
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
29
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
28
Lukáš Malý
HK FCC Město Lovosice
27
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
13
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
12
Libor Horut
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Hrabec
TJ Fatra Slavia Napajedla
20
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
18
Radek Mézl
SK Velká Bystřice-PORR
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.