Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Miloslav Krupa
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
16.10. 16:00
AE029
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
29 : 29
25.9. 10:30
AE011
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
33 : 32
2.liga muži SM
29.4. 15:00
AF122
Vsetín - Holešov-Přerov
35 : 26
22.4. 15:30
AF118
SK Velká Bystřice B - SKH Polanka n.O
24 : 28
10.12. 14:00
AF061
Šumperk - Uničov A
42 : 29
20.11. 10:30
AF048
Luhačovice - Pepino SKP F-M B
32 : 35
19.11. 17:00
AF045
Holešov-Přerov - SKH Polanka n.O
30 : 29
13.11. 10:30
AF037
Luhačovice - Uničov A
34 : 36
12.11. 17:30
AF038
Pepino SKP F-M B - Tatran Litovel B
29 : 37
9.10. 18:00
AF023
Holešov-Přerov - Luhačovice
45 : 32
18.9. 10:30
AF002
SK Velká Bystřice B - MHK Karviná
19 : 28
1.liga starší dorostenci
12.11. 15:30
AG038
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 26
2.10. 15:00
AG013
Zubří - Sokol Nové Veselí
33 : 25
2.liga starší dorostenci JM
17.12. 17:00
AIA026
HK Bystřice p.H. - Sokol Juliánov
38 : 36
2.liga starší dorostenci SM
2.10. 17:00
AIB009
HC Zubří "B" - Vsetín
45 : 42
1.liga mladší dorostenci
12.11. 13:30
AJ038
Pepino SKP F-M - Talent Plzeň A
27 : 26
2.10. 13:00
AJ013
Zubří - Sokol Nové Veselí
27 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
18.9. 14:30
ALB002
Hranice - Sokol Ostrava
29 : 33
Český pohár mužů
27.8. 10:00
AM032
Val.Meziříčí - SK Velká Bystřice
18 : 39
2.liga mladší dorostenky - východ
20.11. 17:00
AVB049
TJ Nový Jičín - SK Žeravice
14 : 31
MSL Ženy
28.5. 15:00
NI045
L.Zubří - Bohumín
47 : 23
30.10. 15:00
NI024
L.Zubří - Paskov
30 : 28
9.10. 10:30
NI015
L.Zubří - Bohumín
46 : 14
LOLK muži
7.5. 14:00
OA054
Veselá - Žeravice
24 : 35
9.4. 14:00
OA044
Veselá - Dřevohostice
24 : 22
8.4. 16:00
OA043
Val.Meziříčí - Senice
25 : 25
1.4. 16:00
OA037
U. Hradiště - Dřevohostice
35 : 16
9.10. 14:00
OA017
Veselá - U. Hradiště
33 : 25
LOLK starší žáci
25.9. 12:30
OB010
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc B
20 : 13
18.9. 08:15
OB006
TJ Cement Hranice A - TJ Cement Hranice B
40 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - L.Vršovice
33 : 22
video
online
TJ Sokol Bělá - Liberec
40 : 31
video
online
TJ D.Cerekev - ELP Jablonec
19 : 35
video
online
TJ Sokol Šťáhlavy - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 23
video
online
1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 23
video
online
Chodov - Loko Louny
24 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Šťáhlavy
22
19
1
2
686 : 467
39
2
Loko Louny
22
18
1
3
638 : 464
37
3
1.HC Pardubice
22
18
0
4
728 : 533
36
4
Náchod
22
15
1
6
678 : 566
31
5
Chodov
22
11
2
9
729 : 634
24
6
Liberec
22
9
4
9
644 : 653
22
7
TJ Sokol Bělá
22
10
1
11
580 : 590
21
8
Sp.MAS Sezimovo Ústí
22
10
1
11
591 : 635
21
9
ZJ Kovofiniš Ledeč
22
7
1
14
545 : 628
15
10
ELP Jablonec
22
4
0
18
576 : 765
8
11
L.Vršovice
22
2
2
18
458 : 635
6
12
TJ D.Cerekev
22
2
0
20
425 : 708
4
Tabulka střelců
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
186
Zbyšek Zůbek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
169
Jaromír Pour
Lokomotiva Louny
168
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
36
Milan Šedivec
TJ Sokol Šťáhlavy
31
Dan Hes
TJ Kovofiniš Ledeč
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktor Šmahel
1.HC Pardubice
50
Petr Šimek
TJ Sokol Šťáhlavy
50
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.