Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Miloslav Krupa
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
16.10. 16:00
AE029
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
29 : 29
25.9. 10:30
AE011
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
33 : 32
2.liga muži SM
29.4. 15:00
AF122
Vsetín - Holešov-Přerov
35 : 26
22.4. 15:30
AF118
SK Velká Bystřice B - SKH Polanka n.O
24 : 28
10.12. 14:00
AF061
Šumperk - Uničov A
42 : 29
20.11. 10:30
AF048
Luhačovice - Pepino SKP F-M B
32 : 35
19.11. 17:00
AF045
Holešov-Přerov - SKH Polanka n.O
30 : 29
13.11. 10:30
AF037
Luhačovice - Uničov A
34 : 36
12.11. 17:30
AF038
Pepino SKP F-M B - Tatran Litovel B
29 : 37
9.10. 18:00
AF023
Holešov-Přerov - Luhačovice
45 : 32
18.9. 10:30
AF002
SK Velká Bystřice B - MHK Karviná
19 : 28
1.liga starší dorostenci
12.11. 15:30
AG038
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 26
2.10. 15:00
AG013
Zubří - Sokol Nové Veselí
33 : 25
2.liga starší dorostenci JM
17.12. 17:00
AIA026
HK Bystřice p.H. - Sokol Juliánov
38 : 36
2.liga starší dorostenci SM
2.10. 17:00
AIB009
HC Zubří "B" - Vsetín
45 : 42
1.liga mladší dorostenci
12.11. 13:30
AJ038
Pepino SKP F-M - Talent Plzeň A
27 : 26
2.10. 13:00
AJ013
Zubří - Sokol Nové Veselí
27 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
18.9. 14:30
ALB002
Hranice - Sokol Ostrava
29 : 33
Český pohár mužů
27.8. 10:00
AM032
Val.Meziříčí - SK Velká Bystřice
18 : 39
2.liga mladší dorostenky - východ
20.11. 17:00
AVB049
TJ Nový Jičín - SK Žeravice
14 : 31
MSL Ženy
28.5. 15:00
NI045
L.Zubří - Bohumín
47 : 23
30.10. 15:00
NI024
L.Zubří - Paskov
30 : 28
9.10. 10:30
NI015
L.Zubří - Bohumín
46 : 14
LOLK muži
7.5. 14:00
OA054
Veselá - Žeravice
24 : 35
9.4. 14:00
OA044
Veselá - Dřevohostice
24 : 22
8.4. 16:00
OA043
Val.Meziříčí - Senice
25 : 25
1.4. 16:00
OA037
U. Hradiště - Dřevohostice
35 : 16
9.10. 14:00
OA017
Veselá - U. Hradiště
33 : 25
LOLK starší žáci
25.9. 12:30
OB010
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc B
20 : 13
18.9. 08:15
OB006
TJ Cement Hranice A - TJ Cement Hranice B
40 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - Olomouc
nezadáno
video
online
Dvůr Králové - HBC Strakonice 1921
26 : 17
video
online
SK Velká Bystřice - HK Bystřice p.H.
33 : 31
video
online
HC Zlín - Jičín "B"
32 : 28
video
online
Chodov - Sokol Ostrava
44 : 12
video
online
Talent Plzeň "B" - Liberec
30 : 26
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice 1921
20
16
0
4
587 : 506
32
2
SK Velká Bystřice
20
15
0
5
563 : 469
30
3
HC Zlín
20
12
2
6
605 : 527
26
4
HK Bystřice p.H.
20
11
2
7
593 : 570
24
5
Chodov
20
11
0
9
610 : 553
22
6
Jičín "B"
20
9
0
11
561 : 556
18
7
Dvůr Králové
20
8
2
10
487 : 537
18
8
Náchod
20
7
3
10
572 : 590
17
9
Talent Plzeň "B"
20
8
0
12
576 : 610
16
10
Sokol Ostrava
20
4
1
15
472 : 654
9
11
Liberec
20
3
2
15
556 : 610
8
12
Olomouc
0
0
0
0
0 : 0
0
Tabulka střelců
Michal Hub
HK Bystřice p.H.
175
Matyáš Burda
Liberec Handball
158
Jiří Tiller
HK Bystřice p.H.
108
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Michal Hub
HK Bystřice p.H.
53
Martin Mošovský
HBC Strakonice 1921
36
Jiří Lefan
HC Zlín
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Matěj Ploch
Liberec Handball
58
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
44
Patrik Černý
HC TJ Náchod
40
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.