Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Miloslav Krupa
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1960
Typ licence
Licence B
Platnost licence
21.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži JM
16.10. 16:00
AE029
Sokol II.Prostějov - Maloměřice
29 : 29
25.9. 10:30
AE011
Sokol Kostelec na Hané - Juliánov
33 : 32
2.liga muži SM
29.4. 15:00
AF122
Vsetín - Holešov-Přerov
35 : 26
22.4. 15:30
AF118
SK Velká Bystřice B - SKH Polanka n.O
24 : 28
10.12. 14:00
AF061
Šumperk - Uničov A
42 : 29
20.11. 10:30
AF048
Luhačovice - Pepino SKP F-M B
32 : 35
19.11. 17:00
AF045
Holešov-Přerov - SKH Polanka n.O
30 : 29
13.11. 10:30
AF037
Luhačovice - Uničov A
34 : 36
12.11. 17:30
AF038
Pepino SKP F-M B - Tatran Litovel B
29 : 37
9.10. 18:00
AF023
Holešov-Přerov - Luhačovice
45 : 32
18.9. 10:30
AF002
SK Velká Bystřice B - MHK Karviná
19 : 28
1.liga starší dorostenci
12.11. 15:30
AG038
Pepino SKP Frýdek-Místek - Talent Plzeň
27 : 26
2.10. 15:00
AG013
Zubří - Sokol Nové Veselí
33 : 25
2.liga starší dorostenci JM
17.12. 17:00
AIA026
HK Bystřice p.H. - Sokol Juliánov
38 : 36
2.liga starší dorostenci SM
2.10. 17:00
AIB009
HC Zubří "B" - Vsetín
45 : 42
1.liga mladší dorostenci
12.11. 13:30
AJ038
Pepino SKP F-M - Talent Plzeň A
27 : 26
2.10. 13:00
AJ013
Zubří - Sokol Nové Veselí
27 : 27
2.liga mladší dorostenci SM
18.9. 14:30
ALB002
Hranice - Sokol Ostrava
29 : 33
Český pohár mužů
27.8. 10:00
AM032
Val.Meziříčí - SK Velká Bystřice
18 : 39
2.liga mladší dorostenky - východ
20.11. 17:00
AVB049
TJ Nový Jičín - SK Žeravice
14 : 31
MSL Ženy
28.5. 15:00
NI045
L.Zubří - Bohumín
47 : 23
30.10. 15:00
NI024
L.Zubří - Paskov
30 : 28
9.10. 10:30
NI015
L.Zubří - Bohumín
46 : 14
LOLK muži
7.5. 14:00
OA054
Veselá - Žeravice
24 : 35
9.4. 14:00
OA044
Veselá - Dřevohostice
24 : 22
8.4. 16:00
OA043
Val.Meziříčí - Senice
25 : 25
1.4. 16:00
OA037
U. Hradiště - Dřevohostice
35 : 16
9.10. 14:00
OA017
Veselá - U. Hradiště
33 : 25
LOLK starší žáci
25.9. 12:30
OB010
TJ Sokol Centrum Haná - STM Olomouc B
20 : 13
18.9. 08:15
OB006
TJ Cement Hranice A - TJ Cement Hranice B
40 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
podzim2 - 14. kolo - výsledky
video
online
HK Ivančice - Sokol Sokolnice
40 : 18
video
online
Sokol Juliánov - HK Bystřice p.H.
38 : 26
video
online
Žeravice - TJ FS Napajedla
29 : 31
video
online
Bohunice - TJ Sokol Horka n.M.
47 : 23
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
14
13
0
1
519 : 282
26
2
Bohunice
14
11
0
3
472 : 364
22
3
Sokol Juliánov
14
9
0
5
434 : 388
18
4
HK Bystřice p.H.
14
8
0
6
451 : 459
16
5
Žeravice
14
7
0
7
440 : 431
14
6
TJ FS Napajedla
14
6
0
8
407 : 410
12
7
Sokol Sokolnice
14
1
0
13
335 : 475
2
8
TJ Sokol Horka n.M.
14
1
0
13
284 : 533
2
Tabulka střelců
Lukáš Popelka
Tatran Bohunice
105
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
105
Tomáš Petrovčín
HK Bystřice p.H.
102
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
18
Filip Suchánek
SK Žeravice
14
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
14
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Suchánek
SK Žeravice
26
Michal Němčák
TJ Sokol Horka n.M.
26
Vojtěch Hradský
Sokol Juliánov
24
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.