Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
Rozpis soutěže
nadstavba jaro E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
5.5. 19:00
AA186
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
23.4. 10:30
AA161
Cement Hranice - Tatran Litovel
29 : 22
1.liga muži
7.5. 15:00
AB129
HC Zlín - Jičín "B"
32 : 28
22.4. 16:00
AB118
Náchod - Jičín "B"
33 : 26
9.4. 17:00
AB111
Jičín "B" - Chodov
27 : 25
12.3. 16:00
AB089
HC Zlín - Chodov
25 : 30
19.2. 17:00
AB068
Sokol Ostrava - Náchod
30 : 29
26.11. 17:30
AB049
SK Velká Bystřice - Dvůr Králové
35 : 20
13.11. 11:00
AB040
HK Bystřice p.H. - Chodov
33 : 31
2.liga muži SVČ
22.4. 18:00
AD118
Náchod "B" - Jablonec
28 : 26
2.liga muži JM
26.2. 17:00
AE074
Telnice - Hustopeče
31 : 41
4.12. 11:00
AE060
Napajedla - Telnice
37 : 25
2.liga muži SM
9.10. 10:30
AF024
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
33 : 34
24.9. 17:00
AF012
Holešov-Přerov - SK Velká Bystřice B
29 : 23
1.liga starší dorostenci
9.4. 15:00
AG111
Jičín - Dukla
19 : 33
5.3. 18:00
AG082
Kopřivnice - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 22
19.2. 15:00
AG068
Sokol Ostrava - Zubří
24 : 38
2.liga starší dorostenci JM
13.11. 09:00
AIA040
HK Bystřice p.H. - TJ Sokol Horka n.M.
41 : 23
2.liga starší dorostenci SM
12.2. 09:00
AIB047
Olomouc - V. Bystřice
25 : 37
26.11. 15:30
AIB033
V. Bystřice - Vsetín
31 : 30
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
13.5. 14:00
AIC028
V. Bystřice - Zlín
34 : 22
1.liga mladší dorostenci
9.4. 13:00
AJ111
Jičín - Dukla
30 : 26
5.3. 16:00
AJ082
Kopřivnice - Pepino SKP F-M
33 : 21
26.11. 13:30
AJ050
V. Bystřice - HK Lovosice
26 : 31
2.liga mladší dorostenci SM
7.5. 13:00
ALB129
Zlín - SKH Polanka n.O.
30 : 27
Český pohár mužů
17.11. 10:30
AM072
Maloměřice - Dukla Praha
26 : 30
28.9. 16:30
AM065
MHK Karviná - Kopřivnice
30 : 29
Český pohár žen
8.10. 16:00
AN015
SK Velká Bystřice - Otrokovice
37 : 24
Žákovská liga starších žaček
3.12. 13:35
AP046
DHK Pardubice A - Slavoj Žirovnice
15 : 22
3.12. 12:40
AP045
S.Vršovice - Písek A
24 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2 - 6. kolo - výsledky
video
online
TJ FS Napajedla - TJ Sokol Horka n.M.
33 : 21
video
online
Litovel - Sokol Sokolnice
32 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Litovel
8
8
0
0
288 : 181
16
2
TJ FS Napajedla
8
5
1
2
213 : 181
11
3
Olomouc
8
3
1
4
193 : 193
7
4
Sokol Sokolnice
8
2
0
6
192 : 239
4
5
TJ Sokol Horka n.M.
8
1
0
7
174 : 266
2
Tabulka střelců
Marek Titz
TJ STM Olomouc
71
Vojtěch Vysoudil
TJ Sokol Horka n.M.
58
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
53
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Titz
TJ STM Olomouc
11
Karel Linhart
Sokol Sokolnice
10
Vojtěch Vysoudil
TJ Sokol Horka n.M.
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Michal Němčák
TJ Sokol Horka n.M.
18
Martin Němec
TJ Sokol Horka n.M.
14
Libor Vykydal
TJ Sokol Horka n.M.
10
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.