Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jiří Novotný
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.5.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga ženy
30.4. 16:30
AR122
Zlín B - Otrokovice
29 : 23
1.4. 15:30
AR104
HK Hodonín - HC Plzeň
42 : 19
25.2. 15:30
AR082
Zlín B - HC Plzeň
22 : 21
22.10. 13:30
AR025
HK Hodonín - Slavia VŠ Plzeň
36 : 22
2.liga ženy - východ
2.10. 17:00
AT007
Olomouc - DHK Pardubice
35 : 21
1.liga starší dorostenky - východ
30.4. 14:30
AUB122
Zlín - TJ Jiskra Otrokovice
29 : 22
1.liga mladší dorostenky
30.4. 12:30
AV122
Zlín - HK Ivančice
25 : 25
25.2. 17:30
AV082
Zlín - Slavia
28 : 24
28.9. 14:00
AV013
Poruba - DHC Plzeň
21 : 35
2.liga mladší dorostenky - východ
1.4. 13:00
AVB104
HK Hodonín - TJ Nový Jičín
34 : 15
22.10. 15:30
AVB025
HK Hodonín - SK Žeravice
36 : 23
W.H.I.L.
27.5. 18:00
AW194
HC Zlín - Sokol Písek
29 : 21
8.4. 15:00
AW163
Sokol Písek - Baník Most
25 : 35
18.2. 17:00
AW121
SHK Veselí n.M. - Slávia Partizánske
24 : 25
21.1. 16:00
AW094
HC Zlín - Trenčín
23 : 20
6.11. 18:00
AW058
Sokol Poruba - Slávia Partizánske
26 : 16
Jihomoravská liga ml. žáků
26.2. 15:30
LH122
Telnice A - Hustopeče
31 : 17
LOLK muži
11.9. 14:30
OA002
Dřevohostice - Droždín
20 : 20
LOLK mladší žactvo
19.11. 16:00
OC062
Žeravice - STM Olomouc A
16 : 24
5.11. 09:00
OC054
Zora Olomouc - DHK Litovel
16 : 12
LOLK starší žáci jaro I.
13.5. 12:00
OD010
V. Bystřice A - TJ Cement Hranice A
34 : 31
LOLK mladší žáci jaro I.
10.6. 08:00
OG029
Zora Olomouc - STM Olomouc A
12 : 23
29.4. 12:00
OG012
Zora Olomouc - V. Bystřice
16 : 13
ZL starší žáci
7.5. 11:00
ZC126
Zlín - Napajedla
23 : 18
ZL mladší žactvo II podzim
24.9. 13:30
ZDB012
Holešov_ch - Zubří B_ch
19 : 16
ZL starší žačky
29.4. 10:30
ZE050
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
22 : 12
29.4. 09:00
ZE049
DHK Zora Olomouc B - Kunovice
20 : 23
5.11. 12:00
ZE027
DHK Zora Olomouc - Žeravice
28 : 21
5.11. 10:30
ZE028
DHK Zora Olomouc B - Otrokovice
20 : 20
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - HK Baník Most
35 : 19
video
online
Sokol Nové Veselí - V. Bystřice
47 : 17
video
online
HK Lovosice - Jičín
32 : 29
video
online
Zubří - Kopřivnice
25 : 27
video
online
Pepino SKP F-M - Karviná
25 : 36
video
online
Talent Plzeň A - Liberec
34 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
22
20
2
0
815 : 552
42
2
Kopřivnice
22
17
1
4
760 : 651
35
3
Talent Plzeň A
22
14
3
5
639 : 562
31
4
Zubří
22
14
3
5
655 : 592
31
5
Karviná
22
11
4
7
684 : 642
26
6
Dukla
22
11
2
9
618 : 593
24
7
Pepino SKP F-M
22
11
0
11
635 : 659
22
8
HK Lovosice
22
9
0
13
692 : 717
18
9
Liberec
22
4
4
14
653 : 765
12
10
Jičín
22
5
1
16
616 : 718
11
11
HK Baník Most
22
4
2
16
561 : 718
10
12
V. Bystřice
22
1
0
21
614 : 773
2
Tabulka střelců
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
230
Patrik Matula
Liberec Handball
187
Alexandr Zamarski
HCB Karviná
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alexandr Zamarski
HCB Karviná
51
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
49
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří
70
Patrik Matula
Liberec Handball
68
Jaroslav Kašpárek
HK Baník Most
58
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.