Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Lukáš Frieser
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.1.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
14.4. 18:00
AA176
HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
30 : 25
26.2. 10:30
AA112
HCB Karviná - HC ROBE Zubří
25 : 19
25.2. 18:00
AA109
Kopřivnice - Sokol Nové Veselí
37 : 28
19.2. 10:30
AA104
M.A.T. Plzeň - Pepino SKP Frýdek-Místek
39 : 28
18.2. 17:00
AA107
Tatran Litovel - HBC Ronal Jičín
31 : 24
13.11. 17:00
AA055
Sokol Nové Veselí - Tatran Litovel
31 : 29
28.10. 10:30
AA051
HCB Karviná - M.A.T. Plzeň
28 : 25
22.10. 15:00
AA048
Cement Hranice - Pepino SKP Frýdek-Místek
31 : 29
15.10. 17:00
AA042
SKKP Handball Brno - Kopřivnice
32 : 31
24.9. 16:30
AA023
Dukla Praha - Cement Hranice
45 : 23
18.9. 10:30
AA018
HCB Karviná - HBC Ronal Jičín
27 : 25
4.9. 10:30
AA003
M.A.T. Plzeň - Kopřivnice
25 : 22
W.H.I.L.
6.5. 18:00
AW207
Baník Most - Zora Olomouc
36 : 31
13.4. 18:00
AW171
Slavia Praha - SHK Veselí n.M.
22 : 23
1.2. 17:30
AW110
Slavia Praha - Sokol Poruba
30 : 24
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Vršovice B - Loko Louny
29 : 26
video
online
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sokol Úvaly
30 : 21
video
online
Náchod - Lokomotiva Vršovice
30 : 22
video
online
D.Králové - HSK Tygři Ústí n.L.
31 : 21
video
online
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
30 : 38
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Loko Louny
18
16
0
2
629 : 471
32
2
TJ Sokol Bělá p.B.
18
14
0
4
580 : 488
28
3
TJ Sokol Úvaly
18
12
0
6
545 : 489
24
4
Vršovice B
18
11
0
7
507 : 453
22
5
Náchod
18
9
0
9
506 : 491
18
6
TJ Sparta Kutná Hora
18
9
0
9
568 : 559
18
7
D.Králové
18
8
0
10
479 : 515
16
8
Lokomotiva Vršovice
18
7
0
11
436 : 482
14
9
1.HC Pardubice
18
3
1
14
502 : 578
7
10
HSK Tygři Ústí n.L.
18
0
1
17
371 : 597
1
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
249
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
161
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
20
Daniel Jeníček
TJ Sparta Kutná Hora
20
Karel Šmejkal
Sokol Vršovice B
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
34
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
34
Filip Šturm
1.HK Dvůr Králové
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.