Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Marcel Kosa
Mateřský klub
Sokol Klimkovice
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
15.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga muži SM
7.5. 17:30
AF128
Pepino SKP F-M B - L.Zubří
36 : 29
30.4. 10:30
AF126
Šumperk - Pepino SKP F-M B
38 : 29
8.4. 17:30
AF114
Pepino SKP F-M B - Luhačovice
35 : 22
2.4. 13:30
AF105
SK Velká Bystřice B - Šumperk
23 : 27
18.3. 16:30
AF094
MHK Karviná - Šumperk
36 : 24
4.3. 16:00
AF083
Rožnov p.R. - Šumperk
26 : 24
25.2. 17:00
AF073
L.Zubří - Uničov A
33 : 28
18.2. 16:00
AF070
Rožnov p.R. - Luhačovice
31 : 22
27.11. 15:00
AF054
Vsetín - MHK Karviná
36 : 28
19.11. 10:30
AF044
MHK Karviná - Rožnov p.R.
21 : 20
23.10. 16:00
AF032
Vsetín - SKH Polanka n.O
29 : 25
16.10. 17:00
AF029
L.Zubří - Vsetín
28 : 20
24.9. 16:00
AF009
Rožnov p.R. - Pepino SKP F-M B
31 : 26
1.liga starší dorostenci
7.5. 13:30
AG128
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
20 : 25
29.4. 15:00
AG122
Kopřivnice - Dukla
20 : 37
23.4. 15:00
AG118
Zubří - Jičín
38 : 21
9.4. 17:00
AG112
HCB Karviná - Zubří
22 : 32
8.4. 13:30
AG114
Pepino SKP Frýdek-Místek - HK Lovosice
24 : 21
1.4. 15:00
AG108
Kopřivnice - TJ Sokol Úvaly
25 : 22
19.2. 15:00
AG072
HCB Karviná - HBC Strakonice 1921
37 : 30
11.12. 17:00
AG062
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 21
2.liga starší dorostenci SM
18.2. 14:00
AIB049
Rožnov p.R. - Vsetín
29 : 31
4.12. 17:30
AIB039
Rožnov p.R. - Zlín
27 : 22
23.10. 14:00
AIB021
Vsetín - Rožnov p.R.
24 : 30
24.9. 14:00
AIB007
Rožnov p.R. - Litovel
31 : 24
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
4.3. 14:00
AIC001
Rožnov p.R. - V. Bystřice
30 : 33
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
23.4. 17:00
AID019
HC Zubří "B" - HK Bystřice p.H.
32 : 19
1.liga mladší dorostenci
7.5. 15:30
AJ128
Pepino SKP F-M - Karviná
25 : 36
29.4. 13:00
AJ122
Kopřivnice - Dukla
31 : 25
23.4. 13:00
AJ118
Zubří - Jičín
36 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 38
video
online
Sokol V. Meziříčí - Telnice
34 : 26
video
online
Napajedla - Sokol II.Prostějov
32 : 31
video
online
Bohunice - Maloměřice
13 : 26
video
online
Juliánov - SK Kuřim
31 : 31
video
online
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
22
16
2
4
720 : 584
34
2
Maloměřice
22
15
1
6
617 : 519
31
3
Sokol Kostelec na Hané
22
14
1
7
674 : 667
29
4
Ivančice
22
14
1
7
674 : 578
29
5
Bohunice
22
11
2
9
546 : 545
24
6
Házená Tišnov
22
10
3
9
702 : 724
23
7
Sokol V. Meziříčí
22
11
0
11
608 : 630
22
8
Napajedla
22
9
2
11
621 : 637
20
9
Telnice
22
8
2
12
650 : 679
18
10
Sokol II.Prostějov
22
7
2
13
576 : 652
16
11
SK Kuřim
22
6
1
15
615 : 652
13
12
Juliánov
22
1
3
18
589 : 725
5
Tabulka střelců
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
180
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
167
Radomír Válek
Házená Tišnov
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Oulehla
HK Ivančice
45
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
43
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Navrátil
SK Kuřim
42
Jan Kvasnička
HK Ivančice
42
Vít Kučera
Házená Tišnov
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.