Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
Rozpis soutěže
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Libor Skružný
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.6.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
29.4. 17:30
AB124
Jičín "B" - Talent Plzeň "B"
27 : 31
22.4. 17:00
AB115
Dvůr Králové - SK Velká Bystřice
25 : 28
18.3. 17:00
AB091
Dvůr Králové - Talent Plzeň "B"
32 : 28
19.2. 15:00
AB070
Liberec - HC Zlín
26 : 31
20.11. 16:00
AB047
Talent Plzeň "B" - HBC Strakonice 1921
24 : 30
12.11. 18:00
AB039
HBC Strakonice 1921 - Náchod
34 : 27
22.10. 17:00
AB031
Dvůr Králové - Liberec
29 : 20
25.9. 17:00
AB012
Chodov - Náchod
32 : 25
2 liga muži JZČ
6.5. 14:00
AC130
Libčice n. Vlt. - Košutka
33 : 29
20.11. 18:00
AC044
TJ Lokomotiva Plzeň - Košutka
32 : 27
2.liga muži CD-baráž
20.5. 15:00
ACD002
S.Vršovice - Dukla B
26 : 23
2.liga muži SVČ
25.2. 15:00
AD077
Ml. Boleslav - Loko Louny
30 : 29
10.12. 17:00
AD064
Sokol Úvaly - Ml. Boleslav
26 : 28
3.12. 15:00
AD058
Ml. Boleslav - Jablonec
29 : 24
1.liga starší dorostenci
29.4. 13:30
AG124
Jičín - Talent Plzeň
26 : 26
10.12. 13:00
AG064
TJ Sokol Úvaly - Talent Plzeň
21 : 24
20.11. 14:00
AG047
Talent Plzeň - HBC Strakonice 1921
24 : 19
12.11. 16:00
AG039
HBC Strakonice 1921 - Zubří
22 : 36
1.liga mladší dorostenci
29.4. 15:30
AJ124
Jičín - Talent Plzeň A
31 : 23
19.2. 13:00
AJ070
Liberec - HK Lovosice
39 : 34
2.liga mladší dorostenci SČ
22.4. 15:00
AKB115
D.Králové - 1.HC Pardubice
32 : 25
18.3. 15:00
AKB091
D.Králové - TJ Sokol Bělá p.B.
32 : 27
10.12. 15:00
AKB064
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá p.B.
27 : 30
22.10. 15:00
AKB031
D.Králové - TJ Sokol Úvaly
23 : 38
Český pohár mužů
26.9. 19:30
AM058
Slavia - HBC Ronal Jičín
14 : 38
27.8. 10:30
AM011
Kolín - Slavia
26 : 28
Český pohár žen
17.11. 18:15
AN021
Slavia VŠ Plzeň - Sokol Písek
19 : 23
Žákovská liga starších žáků
20.5. 10:45
AO274
Pepino SKP Fr.-Místek A - Pardubice
26 : 18
20.5. 08:55
AO272
Pardubice - Házená Mělník
16 : 29
20.5. 08:00
AO271
V. Bystřice A - Pepino SKP Fr.-Místek A
12 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - HK Baník Most
35 : 19
video
online
Sokol Nové Veselí - V. Bystřice
47 : 17
video
online
HK Lovosice - Jičín
32 : 29
video
online
Zubří - Kopřivnice
25 : 27
video
online
Pepino SKP F-M - Karviná
25 : 36
video
online
Talent Plzeň A - Liberec
34 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
22
20
2
0
815 : 552
42
2
Kopřivnice
22
17
1
4
760 : 651
35
3
Talent Plzeň A
22
14
3
5
639 : 562
31
4
Zubří
22
14
3
5
655 : 592
31
5
Karviná
22
11
4
7
684 : 642
26
6
Dukla
22
11
2
9
618 : 593
24
7
Pepino SKP F-M
22
11
0
11
635 : 659
22
8
HK Lovosice
22
9
0
13
692 : 717
18
9
Liberec
22
4
4
14
653 : 765
12
10
Jičín
22
5
1
16
616 : 718
11
11
HK Baník Most
22
4
2
16
561 : 718
10
12
V. Bystřice
22
1
0
21
614 : 773
2
Tabulka střelců
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
230
Patrik Matula
Liberec Handball
187
Alexandr Zamarski
HCB Karviná
176
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Alexandr Zamarski
HCB Karviná
51
Jan Kupa
TJ Sokol Nové Veselí
49
Adam Očkovič
KH Kopřivnice
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Josef Koleček
HC Zubří
70
Patrik Matula
Liberec Handball
68
Jaroslav Kašpárek
HK Baník Most
58
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.