Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
28.5. 18:00
A061
Bolevec M.A.T. - Rokycany
24 : 13
8.5. 18:00
A062 - venku
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
24 : 35
1.5. 18:00
A053
Bolevec M.A.T. - Košutka B
28 : 25
30.4. 17:00
A052
Košutka B - Starý Plzenec
22 : 30
6.11. 18:00
A040
VŠ Plzeň "B" - Rokycany
27 : 24
30.10. 18:15
A036 hala
TJ Lokomotiva Plzeň B - Šťáhlavy
35 : 27
16.10. 18:00
A027
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B
21 : 27
2.10. 16:30
A018
Košutka B - TJ Lokomotiva Plzeň B
21 : 26
28.9. 15:00
A016 Plzenec
Starý Plzenec - TJ Lokomotiva Plzeň B
30 : 24
25.9. 18:00
A009 hala
TJ Lokomotiva Plzeň B - Bolevec M.A.T.
31 : 26
18.9. 18:00
A006
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
33 : 28
Extraliga
28.4. 19:30
AA164
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
28 : 25
8.4. 17:00
AA152
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
35 : 24
2.4. 10:30
AA148
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
31 : 27
1.4. 17:00
AA155
Tatran Litovel - Cement Hranice
24 : 26
15.3. 19:00
AA129
Cement Hranice - HBC Ronal Jičín
27 : 30
11.3. 18:00
AA126
HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 32
17.12. 18:00
AA085
HBC Ronal Jičín - Sokol Nové Veselí
28 : 23
3.12. 17:00
AA074
HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
28 : 30
28.10. 17:00
AA050
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
31 : 26
1.10. 17:00
AA028
HK FCC Město Lovosice - Tatran Litovel
40 : 26
14.9. 18:00
AA012
Dukla Praha - HC ROBE Zubří
27 : 24
2 liga muži JZČ
12.11. 18:00
AC041
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 30
2.liga muži SVČ
4.12. 17:00
AD059
HK Lovosice B - Kolín
33 : 14
17.9. 10:00
AD001
Dukla B - Slavia
33 : 26
1.liga starší dorostenci
4.12. 15:00
AG059
HK Lovosice - HCB Karviná
24 : 24
17.9. 14:00
AG001
Dukla - Sokol Nové Veselí
32 : 28
1.liga mladší dorostenci
4.12. 13:00
AJ059
HK Lovosice - Karviná
27 : 36
17.9. 12:00
AJ001
Dukla - Sokol Nové Veselí
21 : 34
2.liga mladší dorostenci JČ
12.11. 16:00
AKA041
Třeboň - Sokol Žďár n. S.
19 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
29 : 30
video
online
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
252
Marek Monczka
HCB Karviná
183
Milan Kotrč .
HC Dukla Praha
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Gřešek
Pepino SKP Frýdek-Místek
54
Jakub Kastner
HC Dukla Praha
46
Viktor Hastík
SKKP Handball Brno
43
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
88
Jan Brabec
HC Dukla Praha
82
Libor Hanisch
HCB Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.