Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
28.5. 18:00
A061
Bolevec M.A.T. - Rokycany
24 : 13
8.5. 18:00
A062 - venku
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
24 : 35
1.5. 18:00
A053
Bolevec M.A.T. - Košutka B
28 : 25
30.4. 17:00
A052
Košutka B - Starý Plzenec
22 : 30
6.11. 18:00
A040
VŠ Plzeň "B" - Rokycany
27 : 24
30.10. 18:15
A036 hala
TJ Lokomotiva Plzeň B - Šťáhlavy
35 : 27
16.10. 18:00
A027
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B
21 : 27
2.10. 16:30
A018
Košutka B - TJ Lokomotiva Plzeň B
21 : 26
28.9. 15:00
A016 Plzenec
Starý Plzenec - TJ Lokomotiva Plzeň B
30 : 24
25.9. 18:00
A009 hala
TJ Lokomotiva Plzeň B - Bolevec M.A.T.
31 : 26
18.9. 18:00
A006
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
33 : 28
Extraliga
28.4. 19:30
AA164
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
28 : 25
8.4. 17:00
AA152
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
35 : 24
2.4. 10:30
AA148
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
31 : 27
1.4. 17:00
AA155
Tatran Litovel - Cement Hranice
24 : 26
15.3. 19:00
AA129
Cement Hranice - HBC Ronal Jičín
27 : 30
11.3. 18:00
AA126
HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 32
17.12. 18:00
AA085
HBC Ronal Jičín - Sokol Nové Veselí
28 : 23
3.12. 17:00
AA074
HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
28 : 30
28.10. 17:00
AA050
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
31 : 26
1.10. 17:00
AA028
HK FCC Město Lovosice - Tatran Litovel
40 : 26
14.9. 18:00
AA012
Dukla Praha - HC ROBE Zubří
27 : 24
2 liga muži JZČ
12.11. 18:00
AC041
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 30
2.liga muži SVČ
4.12. 17:00
AD059
HK Lovosice B - Kolín
33 : 14
17.9. 10:00
AD001
Dukla B - Slavia
33 : 26
1.liga starší dorostenci
4.12. 15:00
AG059
HK Lovosice - HCB Karviná
24 : 24
17.9. 14:00
AG001
Dukla - Sokol Nové Veselí
32 : 28
1.liga mladší dorostenci
4.12. 13:00
AJ059
HK Lovosice - Karviná
27 : 36
17.9. 12:00
AJ001
Dukla - Sokol Nové Veselí
21 : 34
2.liga mladší dorostenci JČ
12.11. 16:00
AKA041
Třeboň - Sokol Žďár n. S.
19 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Vršovice B - Loko Louny
29 : 26
video
online
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sokol Úvaly
30 : 21
video
online
Náchod - Lokomotiva Vršovice
30 : 22
video
online
D.Králové - HSK Tygři Ústí n.L.
31 : 21
video
online
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
30 : 38
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Loko Louny
18
16
0
2
629 : 471
32
2
TJ Sokol Bělá p.B.
18
14
0
4
580 : 488
28
3
TJ Sokol Úvaly
18
12
0
6
545 : 489
24
4
Vršovice B
18
11
0
7
507 : 453
22
5
Náchod
18
9
0
9
506 : 491
18
6
TJ Sparta Kutná Hora
18
9
0
9
568 : 559
18
7
D.Králové
18
8
0
10
479 : 515
16
8
Lokomotiva Vršovice
18
7
0
11
436 : 482
14
9
1.HC Pardubice
18
3
1
14
502 : 578
7
10
HSK Tygři Ústí n.L.
18
0
1
17
371 : 597
1
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
249
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
161
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
20
Daniel Jeníček
TJ Sparta Kutná Hora
20
Karel Šmejkal
Sokol Vršovice B
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
34
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
34
Filip Šturm
1.HK Dvůr Králové
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.