Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Milan Hájek
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
31.1.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
muži
28.5. 18:00
A061
Bolevec M.A.T. - Rokycany
24 : 13
8.5. 18:00
A062 - venku
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
24 : 35
1.5. 18:00
A053
Bolevec M.A.T. - Košutka B
28 : 25
30.4. 17:00
A052
Košutka B - Starý Plzenec
22 : 30
6.11. 18:00
A040
VŠ Plzeň "B" - Rokycany
27 : 24
30.10. 18:15
A036 hala
TJ Lokomotiva Plzeň B - Šťáhlavy
35 : 27
16.10. 18:00
A027
VŠ Plzeň "B" - TJ Lokomotiva Plzeň B
21 : 27
2.10. 16:30
A018
Košutka B - TJ Lokomotiva Plzeň B
21 : 26
28.9. 15:00
A016 Plzenec
Starý Plzenec - TJ Lokomotiva Plzeň B
30 : 24
25.9. 18:00
A009 hala
TJ Lokomotiva Plzeň B - Bolevec M.A.T.
31 : 26
18.9. 18:00
A006
VŠ Plzeň "B" - Košutka B
33 : 28
Extraliga
28.4. 19:30
AA164
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
28 : 25
8.4. 17:00
AA152
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
35 : 24
2.4. 10:30
AA148
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
31 : 27
1.4. 17:00
AA155
Tatran Litovel - Cement Hranice
24 : 26
15.3. 19:00
AA129
Cement Hranice - HBC Ronal Jičín
27 : 30
11.3. 18:00
AA126
HK FCC Město Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 32
17.12. 18:00
AA085
HBC Ronal Jičín - Sokol Nové Veselí
28 : 23
3.12. 17:00
AA074
HK FCC Město Lovosice - HBC Ronal Jičín
28 : 30
28.10. 17:00
AA050
HK FCC Město Lovosice - Cement Hranice
31 : 26
1.10. 17:00
AA028
HK FCC Město Lovosice - Tatran Litovel
40 : 26
14.9. 18:00
AA012
Dukla Praha - HC ROBE Zubří
27 : 24
2 liga muži JZČ
12.11. 18:00
AC041
Třeboň - TJ Lokomotiva Plzeň
28 : 30
2.liga muži SVČ
4.12. 17:00
AD059
HK Lovosice B - Kolín
33 : 14
17.9. 10:00
AD001
Dukla B - Slavia
33 : 26
1.liga starší dorostenci
4.12. 15:00
AG059
HK Lovosice - HCB Karviná
24 : 24
17.9. 14:00
AG001
Dukla - Sokol Nové Veselí
32 : 28
1.liga mladší dorostenci
4.12. 13:00
AJ059
HK Lovosice - Karviná
27 : 36
17.9. 12:00
AJ001
Dukla - Sokol Nové Veselí
21 : 34
2.liga mladší dorostenci JČ
12.11. 16:00
AKA041
Třeboň - Sokol Žďár n. S.
19 : 34
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Loko Louny
28 : 26
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly
35 : 30
video
online
Náchod "B" - L.Vršovice
28 : 28
video
online
HK Lovosice B - Jablonec
27 : 24
video
online
1.HC Pardubice - Kolín
31 : 19
video
online
Slavia - Ústí n.L.
35 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
22
19
0
3
680 : 521
38
2
Ml. Boleslav
22
17
1
4
586 : 517
35
3
Slavia
22
16
1
5
680 : 599
33
4
1.HC Pardubice
22
12
1
9
625 : 593
25
5
HK Lovosice B
22
12
0
10
638 : 571
24
6
Jablonec
22
11
1
10
568 : 561
23
7
Ústí n.L.
22
11
0
11
590 : 589
22
8
Loko Louny
22
10
0
12
643 : 631
20
9
Náchod "B"
22
6
1
15
554 : 669
13
10
Sokol Úvaly
22
6
0
16
573 : 650
12
11
L.Vršovice
22
5
1
16
508 : 635
11
12
Kolín
22
4
0
18
491 : 600
8
Tabulka střelců
Zdeněk Kabát
TJ Chemička Ústí n.L.
169
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
149
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Triebe
Lokomotiva Louny
36
Zdeněk Kabát
TJ Chemička Ústí n.L.
34
Jiří Klouček
HK Slavia Praha
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Farka
1.HC Pardubice
60
Michal Pazdera
HC Kolín
46
Ondřej Knobloch
Lokomotiva Louny
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.