Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Martin Polák
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1980
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
3.12. 16:00
AC056
S.Vršovice - H.Brod
27 : 24
16.10. 17:00
AC025
Libčice n. Vlt. - VŠ Plzeň
17 : 18
2.liga muži SVČ
27.11. 15:30
AD054
L.Vršovice - Loko Louny
36 : 30
20.11. 16:00
AD048
HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
34 : 26
23.10. 17:00
AD033
Loko Louny - Kolín
28 : 24
1.10. 18:00
AD017
Ústí n.L. - Sokol Úvaly
28 : 20
1.liga starší dorostenci
20.11. 14:00
AG048
HK Lovosice - Pepino SKP Frýdek-Místek
26 : 14
2.liga starší dorostenci Č
27.11. 17:30
AH054
L.Vršovice - Loko Louny
19 : 32
23.10. 14:30
AH033
Loko Louny - ZJ Kovofiniš Ledeč
31 : 16
8.10. 12:30
AH019
TJ Sokol Šťáhlavy - ELP Jablonec
43 : 26
1.liga mladší dorostenci
20.11. 12:00
AJ048
HK Lovosice - Pepino SKP F-M
35 : 31
2.liga mladší dorostenci JČ
3.12. 14:00
AKA056
Sokol Vršovice A - Jiskra Havlíčkův Brod
36 : 21
8.10. 14:30
AKA019
Sokol Šťáhlavy - Třeboň
33 : 21
2.liga mladší dorostenci SČ
3.12. 18:00
AKB056
Vršovice B - Lokomotiva Vršovice
19 : 23
27.11. 13:00
AKB054
Lokomotiva Vršovice - Loko Louny
23 : 37
23.10. 12:00
AKB033
Loko Louny - TJ Sparta Kutná Hora
46 : 31
1.10. 16:00
AKB017
HSK Tygři Ústí n.L. - TJ Sokol Úvaly
24 : 36
Český pohár žen
10.9. 15:00
AN005
Ústí n.L. - Astra
22 : 25
2.liga ženy - západ
11.2. 18:00
AS067
Ústí n.L. - Turnov
28 : 21
17.12. 15:00
AS064
FK Hvězda Cheb - TJ Sokol Bělá
13 : 22
29.10. 18:00
AS031
Ústí n.L. - FK Hvězda Cheb
29 : 21
2.liga mladší dorostenky - západ
11.2. 16:00
AVA067
HK Spartak Ústí n.L. - TJ Turnov
29 : 12
16.11. 18:00
AVA031
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Loko Liberec
39 : 15
Liga ÚK/MLŽ
15.10. 14:00
MH-309
Lovosice II - Louny
18 : 24
15.10. 13:15
MH-308
Ústí n/L. - Lovosice I
6 : 23
15.10. 09:30
MH-303
Louny - Ústí n/L.
21 : 7
15.10. 08:00
MH-301
Most - Louny
17 : 20
Liga ÚK/STŽákyně
22.4. 16:30
SD-403
DHK Most - Ústí n.L.
27 : 14
22.4. 15:45
SD-402
DHK Most - Lázně Kynžvart
12 : 15
22.4. 15:00
SD-401
Lázně Kynžvart - Ústí n.L.
17 : 12
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
29 : 30
video
online
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
252
Marek Monczka
HCB Karviná
183
Milan Kotrč .
HC Dukla Praha
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Gřešek
Pepino SKP Frýdek-Místek
54
Jakub Kastner
HC Dukla Praha
46
Viktor Hastík
SKKP Handball Brno
43
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
88
Jan Brabec
HC Dukla Praha
82
Libor Hanisch
HCB Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.