Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
25.3. 16:30
AA135
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
34 : 20
15.3. 19:00
AA127
Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice
26 : 29
4.3. 17:00
AA120
Tatran Litovel - Kopřivnice
37 : 37
4.2. 16:30
AA093
Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 21
17.12. 17:00
AA087
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
36 : 23
26.11. 19:00
AA070
SKKP Handball Brno - Cement Hranice
22 : 26
19.11. 17:00
AA061
HK FCC Město Lovosice - Sokol Nové Veselí
42 : 33
22.10. 17:00
AA044
Tatran Litovel - SKKP Handball Brno
24 : 29
24.9. 18:00
AA019
Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
25 : 28
1.liga muži
8.10. 14:00
AB020
Liberec - HK Bystřice p.H.
35 : 34
18.9. 17:00
AB001
Chodov - Dvůr Králové
35 : 19
2 liga muži JZČ
2.10. 17:00
AC014
Libčice n. Vlt. - S.Vršovice
25 : 21
2.liga starší dorostenci Č
3.12. 12:30
AH055
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
27 : 17
8.10. 16:00
AH020
Liberec - ZJ Kovofiniš Ledeč
30 : 24
18.9. 15:00
AH001
Chodov - TJ Sokol Šťáhlavy
19 : 19
1.liga mladší dorostenci
8.10. 12:00
AJ020
Liberec - Karviná
32 : 32
2.liga mladší dorostenci JČ
3.12. 14:30
AKA055
Sokol Šťáhlavy - Sokol Žďár n. S.
21 : 31
Český pohár mužů
15.9. 19:15
AM037
TJ Lokomotiva Plzeň - Chodov
44 : 18
Český pohár žen
4.10. 19:30
AN011
Střešovice A - S.Vršovice
23 : 32
Žákovská liga starších žaček
13.5. 14:00
AP257
Slavia - Bohunice
19 : 10
13.5. 12:10
AP255
Bohunice - Zlín A
12 : 31
13.5. 10:20
AP253
Zlín A - J.Hradec
25 : 14
13.5. 09:25
AP252
Slavoj Žirovnice - Bohunice
19 : 11
1.liga ženy
12.3. 15:00
AR091
Slavia VŠ Plzeň - HK Hodonín
29 : 29
3.12. 17:00
AR061
Slavia VŠ Plzeň - Sokol V. Meziříčí
33 : 21
W.H.I.L.
8.5. 18:00
AW188
Sokol Písek - HC Zlín
24 : 27
29.4. 17:30
AW205
Zora Olomouc - Baník Most
20 : 28
25.2. 15:00
AW132
Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
25 : 33
11.2. 17:30
AW114
Zora Olomouc - Bemaco Prešov
28 : 19
28.1. 17:00
AW105
SHK Veselí n.M. - Duslo Šaľa
22 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Loko Louny
28 : 26
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly
35 : 30
video
online
Náchod "B" - L.Vršovice
28 : 28
video
online
HK Lovosice B - Jablonec
27 : 24
video
online
1.HC Pardubice - Kolín
31 : 19
video
online
Slavia - Ústí n.L.
35 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
22
19
0
3
680 : 521
38
2
Ml. Boleslav
22
17
1
4
586 : 517
35
3
Slavia
22
16
1
5
680 : 599
33
4
1.HC Pardubice
22
12
1
9
625 : 593
25
5
HK Lovosice B
22
12
0
10
638 : 571
24
6
Jablonec
22
11
1
10
568 : 561
23
7
Ústí n.L.
22
11
0
11
590 : 589
22
8
Loko Louny
22
10
0
12
643 : 631
20
9
Náchod "B"
22
6
1
15
554 : 669
13
10
Sokol Úvaly
22
6
0
16
573 : 650
12
11
L.Vršovice
22
5
1
16
508 : 635
11
12
Kolín
22
4
0
18
491 : 600
8
Tabulka střelců
Zdeněk Kabát
TJ Chemička Ústí n.L.
169
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
149
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Triebe
Lokomotiva Louny
36
Zdeněk Kabát
TJ Chemička Ústí n.L.
34
Jiří Klouček
HK Slavia Praha
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Farka
1.HC Pardubice
60
Michal Pazdera
HC Kolín
46
Ondřej Knobloch
Lokomotiva Louny
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.