Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Martin Zych
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
25.3. 16:30
AA135
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
34 : 20
15.3. 19:00
AA127
Sokol Nové Veselí - HK FCC Město Lovosice
26 : 29
4.3. 17:00
AA120
Tatran Litovel - Kopřivnice
37 : 37
4.2. 16:30
AA093
Dukla Praha - Pepino SKP Frýdek-Místek
28 : 21
17.12. 17:00
AA087
HK FCC Město Lovosice - Kopřivnice
36 : 23
26.11. 19:00
AA070
SKKP Handball Brno - Cement Hranice
22 : 26
19.11. 17:00
AA061
HK FCC Město Lovosice - Sokol Nové Veselí
42 : 33
22.10. 17:00
AA044
Tatran Litovel - SKKP Handball Brno
24 : 29
24.9. 18:00
AA019
Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
25 : 28
1.liga muži
8.10. 14:00
AB020
Liberec - HK Bystřice p.H.
35 : 34
18.9. 17:00
AB001
Chodov - Dvůr Králové
35 : 19
2 liga muži JZČ
2.10. 17:00
AC014
Libčice n. Vlt. - S.Vršovice
25 : 21
2.liga starší dorostenci Č
3.12. 12:30
AH055
TJ Sokol Šťáhlavy - Loko Louny
27 : 17
8.10. 16:00
AH020
Liberec - ZJ Kovofiniš Ledeč
30 : 24
18.9. 15:00
AH001
Chodov - TJ Sokol Šťáhlavy
19 : 19
1.liga mladší dorostenci
8.10. 12:00
AJ020
Liberec - Karviná
32 : 32
2.liga mladší dorostenci JČ
3.12. 14:30
AKA055
Sokol Šťáhlavy - Sokol Žďár n. S.
21 : 31
Český pohár mužů
15.9. 19:15
AM037
TJ Lokomotiva Plzeň - Chodov
44 : 18
Český pohár žen
4.10. 19:30
AN011
Střešovice A - S.Vršovice
23 : 32
Žákovská liga starších žaček
13.5. 14:00
AP257
Slavia - Bohunice
19 : 10
13.5. 12:10
AP255
Bohunice - Zlín A
12 : 31
13.5. 10:20
AP253
Zlín A - J.Hradec
25 : 14
13.5. 09:25
AP252
Slavoj Žirovnice - Bohunice
19 : 11
1.liga ženy
12.3. 15:00
AR091
Slavia VŠ Plzeň - HK Hodonín
29 : 29
3.12. 17:00
AR061
Slavia VŠ Plzeň - Sokol V. Meziříčí
33 : 21
W.H.I.L.
8.5. 18:00
AW188
Sokol Písek - HC Zlín
24 : 27
29.4. 17:30
AW205
Zora Olomouc - Baník Most
20 : 28
25.2. 15:00
AW132
Sokol Písek - SHK Veselí n.M.
25 : 33
11.2. 17:30
AW114
Zora Olomouc - Bemaco Prešov
28 : 19
28.1. 17:00
AW105
SHK Veselí n.M. - Duslo Šaľa
22 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 38
video
online
Sokol V. Meziříčí - Telnice
34 : 26
video
online
Napajedla - Sokol II.Prostějov
32 : 31
video
online
Bohunice - Maloměřice
13 : 26
video
online
Juliánov - SK Kuřim
31 : 31
video
online
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
22
16
2
4
720 : 584
34
2
Maloměřice
22
15
1
6
617 : 519
31
3
Sokol Kostelec na Hané
22
14
1
7
674 : 667
29
4
Ivančice
22
14
1
7
674 : 578
29
5
Bohunice
22
11
2
9
546 : 545
24
6
Házená Tišnov
22
10
3
9
702 : 724
23
7
Sokol V. Meziříčí
22
11
0
11
608 : 630
22
8
Napajedla
22
9
2
11
621 : 637
20
9
Telnice
22
8
2
12
650 : 679
18
10
Sokol II.Prostějov
22
7
2
13
576 : 652
16
11
SK Kuřim
22
6
1
15
615 : 652
13
12
Juliánov
22
1
3
18
589 : 725
5
Tabulka střelců
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
180
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
167
Radomír Válek
Házená Tišnov
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Oulehla
HK Ivančice
45
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
43
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Navrátil
SK Kuřim
42
Jan Kvasnička
HK Ivančice
42
Vít Kučera
Házená Tišnov
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.