Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
Rozpis soutěže
Extraliga muži
Extraliga Play-off 1-8-čtvrtfinále
Extraliga nadstavba 9-12
Extraliga Play-off 1-4 - semifinále
Extraliga-umístění 5-8
Extraliga Play-off 1-2 -finále
Extraliga Play-off 3-4
Extraliga-umístění 5-6
Extraliga-umístění 7-8
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Marek Bečička
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1967
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
29.4. 17:00
AA163
Tatran Litovel - Kopřivnice
33 : 31
1.4. 19:00
AA142
Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
24 : 31
26.3. 17:00
AA140
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
32 : 20
15.3. 19:00
AA131
HC ROBE Zubří - Kopřivnice
29 : 23
11.3. 18:00
AA125
HCB Karviná - Cement Hranice
39 : 31
18.2. 16:30
AA106
Dukla Praha - HCB Karviná
36 : 31
12.2. 17:00
AA101
Pepino SKP Frýdek-Místek - HC ROBE Zubří
24 : 32
4.2. 18:00
AA095
Kopřivnice - HCB Karviná
26 : 25
10.12. 16:30
AA080
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
32 : 23
20.11. 10:30
AA062
HCB Karviná - Pepino SKP Frýdek-Místek
30 : 25
19.11. 18:00
AA065
Kopřivnice - HC ROBE Zubří
30 : 37
22.10. 16:30
AA045
Dukla Praha - HBC Ronal Jičín
27 : 22
15.10. 17:00
AA039
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
33 : 30
2.10. 10:30
AA029
HCB Karviná - Kopřivnice
31 : 32
18.9. 10:30
AA015
Cement Hranice - Tatran Litovel
42 : 32
11.9. 10:30
AA007
Sokol Nové Veselí - HCB Karviná
29 : 38
4.9. 17:00
AA005
Pepino SKP Frýdek-Místek - HBC Ronal Jičín
30 : 28
1.liga muži
6.5. 17:30
AB128
SK Velká Bystřice - HK Bystřice p.H.
33 : 31
2.liga muži JM
7.5. 15:00
AE131
Bohunice - Maloměřice
13 : 26
23.4. 15:00
AE118
Bohunice - Hustopeče
20 : 20
4.12. 17:00
AE058
Juliánov - Hustopeče
26 : 32
23.10. 15:00
AE035
Bohunice - Napajedla
19 : 15
2.liga muži EF-baráž
14.5. 14:00
AEF001
MHK Karviná - Hustopeče
32 : 37
2.liga muži SM
6.5. 15:30
AF131
SK Velká Bystřice B - Vsetín
27 : 36
27.11. 10:30
AF050
Šumperk - Luhačovice
32 : 25
1.liga starší dorostenci
19.2. 18:00
AG067
Sokol Nové Veselí - Dukla
28 : 25
2.liga starší dorostenci JM
3.12. 15:00
AIA038
HK Ivančice - Sokol Juliánov
37 : 22
13.11. 17:30
AIA029
Žeravice - HK Ivančice
27 : 43
23.10. 13:00
AIA023
Bohunice - HK Bystřice p.H.
38 : 29
2.liga starší dorostenci SM
9.10. 12:00
AIB015
Olomouc - Zlín
18 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
Extraliga-umístění 7-8 - výsledky
video
online
SKKP Handball Brno - HCB Karviná
29 : 30
video
online
HCB Karviná - SKKP Handball Brno
33 : 30
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK FCC Město Lovosice
252
Marek Monczka
HCB Karviná
183
Milan Kotrč .
HC Dukla Praha
169
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Adam Gřešek
Pepino SKP Frýdek-Místek
54
Jakub Kastner
HC Dukla Praha
46
Viktor Hastík
SKKP Handball Brno
43
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent ROBSTAV-M.A.T.Plzeň
88
Jan Brabec
HC Dukla Praha
82
Libor Hanisch
HCB Karviná
72
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.