Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Pavel Švidernoch
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
22.4. 17:00
AA177
SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 29
26.3. 16:30
AA139
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
29 : 19
4.3. 18:00
AA118
HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín
30 : 25
25.2. 17:00
AA110
SKKP Handball Brno - Tatran Litovel
30 : 26
18.2. 18:00
AA103
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
29 : 24
4.12. 17:00
AA075
Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno
26 : 21
26.11. 17:00
AA068
Tatran Litovel - HC ROBE Zubří
32 : 34
20.11. 10:30
AA064
M.A.T. Plzeň - SKKP Handball Brno
34 : 20
16.10. 10:30
AA037
Cement Hranice - Sokol Nové Veselí
33 : 35
24.9. 17:00
AA021
Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
31 : 31
10.9. 17:00
AA009
SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
33 : 26
2.liga muži SM
10.12. 10:30
AF066
MHK Karviná - Holešov-Přerov
33 : 30
2.liga starší dorostenci SM
22.10. 13:00
AIB022
Olomouc - SKH Polanka n.O.
22 : 30
2.liga mladší dorostenci SM
22.10. 11:00
ALB032
TJ STM Olomouc - SKH Polanka n.O.
35 : 34
Žákovská liga starších žaček
14.1. 17:15
AP060
SC Bohumín - Poruba
17 : 27
14.1. 16:20
AP059
Zlín A - Ostrava-Zábřeh
26 : 12
14.1. 14:30
AP057
Poruba - Zlín A
20 : 24
14.1. 11:45
AP054
Poruba - Háje A
19 : 22
14.1. 10:50
AP053
SC Bohumín - Ostrava-Zábřeh
17 : 28
1.liga ženy
12.11. 13:00
AR045
Otrokovice - Kobylisy
28 : 33
2.liga ženy - východ
17.9. 10:00
AT003
Karviná - SK Velká Bystřice
24 : 27
1.liga starší dorostenky - východ
12.11. 17:00
AUB045
TJ Jiskra Otrokovice - Tatran Bohunice
22 : 29
2.liga mladší dorostenky - východ
8.4. 16:15
AVB109
Zábřeh - SK Žeravice
33 : 24
12.11. 15:00
AVB045
TJ Jiskra Otrokovice - Bohunice
28 : 22
W.H.I.L.
12.4. 18:00
AW170
HC Zlín - Duslo Šaľa
21 : 21
25.3. 17:00
AW151
SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc
25 : 27
4.2. 17:30
AW112
Zora Olomouc - Iuventa Michalovce
21 : 32
15.1. 17:00
AW090
HC Zlín - SHK Veselí n.M.
27 : 17
30.10. 17:00
AW051
HC Zlín - Bemaco Prešov
25 : 26
MSL Muži
5.11. 18:00
NA041
Paskov - Třinec
32 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - L.Vršovice
33 : 22
video
online
TJ Sokol Bělá - Liberec
40 : 31
video
online
TJ D.Cerekev - ELP Jablonec
19 : 35
video
online
TJ Sokol Šťáhlavy - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 23
video
online
1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 23
video
online
Chodov - Loko Louny
24 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Šťáhlavy
22
19
1
2
686 : 467
39
2
Loko Louny
22
18
1
3
638 : 464
37
3
1.HC Pardubice
22
18
0
4
728 : 533
36
4
Náchod
22
15
1
6
678 : 566
31
5
Chodov
22
11
2
9
729 : 634
24
6
Liberec
22
9
4
9
644 : 653
22
7
TJ Sokol Bělá
22
10
1
11
580 : 590
21
8
Sp.MAS Sezimovo Ústí
22
10
1
11
591 : 635
21
9
ZJ Kovofiniš Ledeč
22
7
1
14
545 : 628
15
10
ELP Jablonec
22
4
0
18
576 : 765
8
11
L.Vršovice
22
2
2
18
458 : 635
6
12
TJ D.Cerekev
22
2
0
20
425 : 708
4
Tabulka střelců
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
186
Zbyšek Zůbek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
169
Jaromír Pour
Lokomotiva Louny
168
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
36
Milan Šedivec
TJ Sokol Šťáhlavy
31
Dan Hes
TJ Kovofiniš Ledeč
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktor Šmahel
1.HC Pardubice
50
Petr Šimek
TJ Sokol Šťáhlavy
50
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.