Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Pavel Švidernoch
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
22.4. 17:00
AA177
SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
29 : 29
26.3. 16:30
AA139
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
29 : 19
4.3. 18:00
AA118
HC ROBE Zubří - HBC Ronal Jičín
30 : 25
25.2. 17:00
AA110
SKKP Handball Brno - Tatran Litovel
30 : 26
18.2. 18:00
AA103
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
29 : 24
4.12. 17:00
AA075
Pepino SKP Frýdek-Místek - SKKP Handball Brno
26 : 21
26.11. 17:00
AA068
Tatran Litovel - HC ROBE Zubří
32 : 34
20.11. 10:30
AA064
M.A.T. Plzeň - SKKP Handball Brno
34 : 20
16.10. 10:30
AA037
Cement Hranice - Sokol Nové Veselí
33 : 35
24.9. 17:00
AA021
Kopřivnice - HK FCC Město Lovosice
31 : 31
10.9. 17:00
AA009
SKKP Handball Brno - Pepino SKP Frýdek-Místek
33 : 26
2.liga muži SM
10.12. 10:30
AF066
MHK Karviná - Holešov-Přerov
33 : 30
2.liga starší dorostenci SM
22.10. 13:00
AIB022
Olomouc - SKH Polanka n.O.
22 : 30
2.liga mladší dorostenci SM
22.10. 11:00
ALB032
TJ STM Olomouc - SKH Polanka n.O.
35 : 34
Žákovská liga starších žaček
14.1. 17:15
AP060
SC Bohumín - Poruba
17 : 27
14.1. 16:20
AP059
Zlín A - Ostrava-Zábřeh
26 : 12
14.1. 14:30
AP057
Poruba - Zlín A
20 : 24
14.1. 11:45
AP054
Poruba - Háje A
19 : 22
14.1. 10:50
AP053
SC Bohumín - Ostrava-Zábřeh
17 : 28
1.liga ženy
12.11. 13:00
AR045
Otrokovice - Kobylisy
28 : 33
2.liga ženy - východ
17.9. 10:00
AT003
Karviná - SK Velká Bystřice
24 : 27
1.liga starší dorostenky - východ
12.11. 17:00
AUB045
TJ Jiskra Otrokovice - Tatran Bohunice
22 : 29
2.liga mladší dorostenky - východ
8.4. 16:15
AVB109
Zábřeh - SK Žeravice
33 : 24
12.11. 15:00
AVB045
TJ Jiskra Otrokovice - Bohunice
28 : 22
W.H.I.L.
12.4. 18:00
AW170
HC Zlín - Duslo Šaľa
21 : 21
25.3. 17:00
AW151
SHK Veselí n.M. - Zora Olomouc
25 : 27
4.2. 17:30
AW112
Zora Olomouc - Iuventa Michalovce
21 : 32
15.1. 17:00
AW090
HC Zlín - SHK Veselí n.M.
27 : 17
30.10. 17:00
AW051
HC Zlín - Bemaco Prešov
25 : 26
MSL Muži
5.11. 18:00
NA041
Paskov - Třinec
32 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
2.kolo - 6. kolo - výsledky
video
online
Sokol Nové Veselí - Cement Hranice
28 : 25
video
online
Tatran Litovel - Kopřivnice
33 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Sokol Nové Veselí
6
5
0
1
174 : 145
27
2
Cement Hranice
6
4
0
2
153 : 145
21
3
Kopřivnice
6
1
1
4
151 : 171
17
4
Tatran Litovel
6
1
1
4
153 : 170
10
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.