Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Dalibor Pavlát
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
20.5. 20:00
AA176
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
27 : 26
14.5. 18:00
AA179
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
33 : 24
28.4. 20:00
AA183
HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
26 : 27
22.4. 16:30
AA170
Dukla Praha - HC ROBE Zubří
28 : 24
15.4. 17:00
AA167
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
29 : 23
14.4. 10:30
AA160
Cement Hranice - Kopřivnice
24 : 25
1.4. 18:00
AA144
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
35 : 31
26.3. 17:00
AA137
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
34 : 24
15.3. 19:00
AA132
Dukla Praha - Tatran Litovel
40 : 18
4.3. 15:00
AA116
Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
26 : 28
4.2. 17:00
AA096
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
25 : 19
10.12. 18:00
AA084
HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
29 : 31
4.12. 10:30
AA076
Cement Hranice - Kopřivnice
29 : 16
26.11. 18:00
AA067
Sokol Nové Veselí - Dukla Praha
29 : 26
13.11. 10:30
AA059
Cement Hranice - HCB Karviná
30 : 33
12.11. 18:00
AA057
HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno
29 : 27
28.10. 18:00
AA054
Kopřivnice - Tatran Litovel
31 : 26
15.10. 19:00
AA041
HBC Ronal Jičín - Tatran Litovel
33 : 30
1.10. 18:00
AA030
HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno
20 : 25
3.9. 19:00
AA006
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
36 : 25
1.liga muži
18.2. 17:00
AB067
Dvůr Králové - Chodov
26 : 30
8.10. 17:00
AB019
Dvůr Králové - Jičín "B"
32 : 29
2.liga muži CD-baráž
13.5. 11:00
ACD001
Dukla B - S.Vršovice
33 : 26
2.liga mladší dorostenci SČ
18.2. 15:00
AKB067
D.Králové - Vršovice B
26 : 21
W.H.I.L.
25.10. 17:00
AW046
Baník Most - Duslo Šaľa
30 : 20
17.9. 15:00
AW018
Sokol Písek - HC Zlín
19 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Vršovice B - Loko Louny
29 : 26
video
online
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Sokol Úvaly
30 : 21
video
online
Náchod - Lokomotiva Vršovice
30 : 22
video
online
D.Králové - HSK Tygři Ústí n.L.
31 : 21
video
online
1.HC Pardubice - TJ Sparta Kutná Hora
30 : 38
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Loko Louny
18
16
0
2
629 : 471
32
2
TJ Sokol Bělá p.B.
18
14
0
4
580 : 488
28
3
TJ Sokol Úvaly
18
12
0
6
545 : 489
24
4
Vršovice B
18
11
0
7
507 : 453
22
5
Náchod
18
9
0
9
506 : 491
18
6
TJ Sparta Kutná Hora
18
9
0
9
568 : 559
18
7
D.Králové
18
8
0
10
479 : 515
16
8
Lokomotiva Vršovice
18
7
0
11
436 : 482
14
9
1.HC Pardubice
18
3
1
14
502 : 578
7
10
HSK Tygři Ústí n.L.
18
0
1
17
371 : 597
1
Tabulka střelců
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
249
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
161
Jakub Humpola
TJ Sokol Bělá p.B.
150
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jaroslav Trkovský
Lokomotiva Louny
20
Daniel Jeníček
TJ Sparta Kutná Hora
20
Karel Šmejkal
Sokol Vršovice B
19
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Richard Stanev
TJ Sokol Bělá p.B.
34
Michael Procházka
TJ Sparta Kutná Hora
34
Filip Šturm
1.HK Dvůr Králové
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.