Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Dalibor Pavlát
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
20.5. 20:00
AA176
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
27 : 26
14.5. 18:00
AA179
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
33 : 24
28.4. 20:00
AA183
HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
26 : 27
22.4. 16:30
AA170
Dukla Praha - HC ROBE Zubří
28 : 24
15.4. 17:00
AA167
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
29 : 23
14.4. 10:30
AA160
Cement Hranice - Kopřivnice
24 : 25
1.4. 18:00
AA144
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
35 : 31
26.3. 17:00
AA137
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
34 : 24
15.3. 19:00
AA132
Dukla Praha - Tatran Litovel
40 : 18
4.3. 15:00
AA116
Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
26 : 28
4.2. 17:00
AA096
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
25 : 19
10.12. 18:00
AA084
HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
29 : 31
4.12. 10:30
AA076
Cement Hranice - Kopřivnice
29 : 16
26.11. 18:00
AA067
Sokol Nové Veselí - Dukla Praha
29 : 26
13.11. 10:30
AA059
Cement Hranice - HCB Karviná
30 : 33
12.11. 18:00
AA057
HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno
29 : 27
28.10. 18:00
AA054
Kopřivnice - Tatran Litovel
31 : 26
15.10. 19:00
AA041
HBC Ronal Jičín - Tatran Litovel
33 : 30
1.10. 18:00
AA030
HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno
20 : 25
3.9. 19:00
AA006
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
36 : 25
1.liga muži
18.2. 17:00
AB067
Dvůr Králové - Chodov
26 : 30
8.10. 17:00
AB019
Dvůr Králové - Jičín "B"
32 : 29
2.liga muži CD-baráž
13.5. 11:00
ACD001
Dukla B - S.Vršovice
33 : 26
2.liga mladší dorostenci SČ
18.2. 15:00
AKB067
D.Králové - Vršovice B
26 : 21
W.H.I.L.
25.10. 17:00
AW046
Baník Most - Duslo Šaľa
30 : 20
17.9. 15:00
AW018
Sokol Písek - HC Zlín
19 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Loko Louny
28 : 26
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly
35 : 30
video
online
Náchod "B" - L.Vršovice
28 : 28
video
online
HK Lovosice B - Jablonec
27 : 24
video
online
1.HC Pardubice - Kolín
31 : 19
video
online
Slavia - Ústí n.L.
35 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
22
19
0
3
680 : 521
38
2
Ml. Boleslav
22
17
1
4
586 : 517
35
3
Slavia
22
16
1
5
680 : 599
33
4
1.HC Pardubice
22
12
1
9
625 : 593
25
5
HK Lovosice B
22
12
0
10
638 : 571
24
6
Jablonec
22
11
1
10
568 : 561
23
7
Ústí n.L.
22
11
0
11
590 : 589
22
8
Loko Louny
22
10
0
12
643 : 631
20
9
Náchod "B"
22
6
1
15
554 : 669
13
10
Sokol Úvaly
22
6
0
16
573 : 650
12
11
L.Vršovice
22
5
1
16
508 : 635
11
12
Kolín
22
4
0
18
491 : 600
8
Tabulka střelců
Zdeněk Kabát
TJ Chemička Ústí n.L.
169
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
149
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Triebe
Lokomotiva Louny
36
Zdeněk Kabát
TJ Chemička Ústí n.L.
34
Jiří Klouček
HK Slavia Praha
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Farka
1.HC Pardubice
60
Michal Pazdera
HC Kolín
46
Ondřej Knobloch
Lokomotiva Louny
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.