Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Dalibor Pavlát
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
30.5.2021
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
20.5. 20:00
AA176
Dukla Praha - M.A.T. Plzeň
27 : 26
14.5. 18:00
AA179
HC ROBE Zubří - HK FCC Město Lovosice
33 : 24
28.4. 20:00
AA183
HBC Ronal Jičín - Pepino SKP Frýdek-Místek
26 : 27
22.4. 16:30
AA170
Dukla Praha - HC ROBE Zubří
28 : 24
15.4. 17:00
AA167
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
29 : 23
14.4. 10:30
AA160
Cement Hranice - Kopřivnice
24 : 25
1.4. 18:00
AA144
HCB Karviná - HK FCC Město Lovosice
35 : 31
26.3. 17:00
AA137
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
34 : 24
15.3. 19:00
AA132
Dukla Praha - Tatran Litovel
40 : 18
4.3. 15:00
AA116
Cement Hranice - HK FCC Město Lovosice
26 : 28
4.2. 17:00
AA096
SKKP Handball Brno - HBC Ronal Jičín
25 : 19
10.12. 18:00
AA084
HBC Ronal Jičín - HCB Karviná
29 : 31
4.12. 10:30
AA076
Cement Hranice - Kopřivnice
29 : 16
26.11. 18:00
AA067
Sokol Nové Veselí - Dukla Praha
29 : 26
13.11. 10:30
AA059
Cement Hranice - HCB Karviná
30 : 33
12.11. 18:00
AA057
HC ROBE Zubří - SKKP Handball Brno
29 : 27
28.10. 18:00
AA054
Kopřivnice - Tatran Litovel
31 : 26
15.10. 19:00
AA041
HBC Ronal Jičín - Tatran Litovel
33 : 30
1.10. 18:00
AA030
HBC Ronal Jičín - SKKP Handball Brno
20 : 25
3.9. 19:00
AA006
HK FCC Město Lovosice - HCB Karviná
36 : 25
1.liga muži
18.2. 17:00
AB067
Dvůr Králové - Chodov
26 : 30
8.10. 17:00
AB019
Dvůr Králové - Jičín "B"
32 : 29
2.liga muži CD-baráž
13.5. 11:00
ACD001
Dukla B - S.Vršovice
33 : 26
2.liga mladší dorostenci SČ
18.2. 15:00
AKB067
D.Králové - Vršovice B
26 : 21
W.H.I.L.
25.10. 17:00
AW046
Baník Most - Duslo Šaľa
30 : 20
17.9. 15:00
AW018
Sokol Písek - HC Zlín
19 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ivančice - Sokol Kostelec na Hané
34 : 38
video
online
Sokol V. Meziříčí - Telnice
34 : 26
video
online
Napajedla - Sokol II.Prostějov
32 : 31
video
online
Bohunice - Maloměřice
13 : 26
video
online
Juliánov - SK Kuřim
31 : 31
video
online
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 37
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
22
16
2
4
720 : 584
34
2
Maloměřice
22
15
1
6
617 : 519
31
3
Sokol Kostelec na Hané
22
14
1
7
674 : 667
29
4
Ivančice
22
14
1
7
674 : 578
29
5
Bohunice
22
11
2
9
546 : 545
24
6
Házená Tišnov
22
10
3
9
702 : 724
23
7
Sokol V. Meziříčí
22
11
0
11
608 : 630
22
8
Napajedla
22
9
2
11
621 : 637
20
9
Telnice
22
8
2
12
650 : 679
18
10
Sokol II.Prostějov
22
7
2
13
576 : 652
16
11
SK Kuřim
22
6
1
15
615 : 652
13
12
Juliánov
22
1
3
18
589 : 725
5
Tabulka střelců
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
180
Vítězslav Večeřa
TJ Sokol Velké Meziříčí
167
Radomír Válek
Házená Tišnov
164
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Oulehla
HK Ivančice
45
Pavel Mrnuštík
Legata Hustopeče
43
Jiří Chrást
Sokol Juliánov
40
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Ondřej Navrátil
SK Kuřim
42
Jan Kvasnička
HK Ivančice
42
Vít Kučera
Házená Tišnov
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.