Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Jiří Kaufman
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Rok narození
1988
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
1.4. 16:00
AB105
Náchod - HBC Strakonice 1921
26 : 29
25.3. 17:30
AB101
SK Velká Bystřice - Náchod
27 : 18
26.2. 11:00
AB073
HK Bystřice p.H. - Dvůr Králové
28 : 18
12.11. 17:30
AB038
SK Velká Bystřice - Talent Plzeň "B"
36 : 22
2.liga muži SVČ
1.4. 18:00
AD105
Náchod "B" - Ústí n.L.
31 : 22
2.liga muži JM
6.5. 17:00
AE127
Sokol V. Meziříčí - Telnice
34 : 26
9.4. 17:00
AE113
Telnice - Juliánov
37 : 27
25.2. 17:00
AE077
Juliánov - Sokol Kostelec na Hané
23 : 30
8.10. 10:30
AE021
Maloměřice - Telnice
30 : 18
2.10. 14:30
AE018
Sokol II.Prostějov - Hustopeče
31 : 32
2.liga muži EF-baráž
21.5. 11:00
AEF002
Hustopeče - MHK Karviná
30 : 29
2.liga starší dorostenci JM
25.2. 15:00
AIA054
Sokol Juliánov - HK Bystřice p.H.
38 : 26
12.2. 17:30
AIA045
Žeravice - Sokol Juliánov
35 : 28
2.liga starší dorostenci SM
12.11. 15:30
AIB026
V. Bystřice - Litovel
37 : 29
1.liga mladší dorostenci
25.3. 15:30
AJ100
V. Bystřice - Dukla
23 : 28
12.11. 13:30
AJ039
V. Bystřice - Zubří
28 : 31
2.liga mladší dorostenci JM
6.5. 15:00
ALA127
Sokol V. Meziříčí - Sokol Telnice
33 : 30
9.4. 15:00
ALA113
Sokol Telnice - Sokol Juliánov
58 : 16
2.liga mladší dorostenci SM
2.10. 12:30
ALB018
TJ Sokol Centrum Haná - SKH Polanka n.O.
32 : 22
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AM064
Juliánov - HC Zlín
30 : 40
1.liga ženy
6.5. 13:00
AR127
Sokol V. Meziříčí - Slavia VŠ Plzeň
30 : 30
22.4. 13:00
AR119
Otrokovice - Olomouc B
27 : 33
12.3. 14:00
AR095
Zlín B - S.Vršovice
32 : 35
4.12. 13:00
AR056
Otrokovice - Zlín B
27 : 25
29.10. 15:30
AR036
HK Hodonín - H.Brod
33 : 21
15.10. 14:30
AR021
Zlín B - Sokol V. Meziříčí
27 : 23
2.liga ženy - východ
22.10. 17:00
AT015
Bohunice - HK Ivančice
15 : 22
1.liga starší dorostenky - východ
22.4. 15:00
AUB119
TJ Jiskra Otrokovice - Olomouc
27 : 30
12.3. 10:00
AUB095
Zlín - SK Velká Bystřice
43 : 11
7.12. 16:30
AUB064
Olomouc - HK Hodonín
29 : 30
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Náchod - L.Vršovice
33 : 22
video
online
TJ Sokol Bělá - Liberec
40 : 31
video
online
TJ D.Cerekev - ELP Jablonec
19 : 35
video
online
TJ Sokol Šťáhlavy - Sp.MAS Sezimovo Ústí
36 : 23
video
online
1.HC Pardubice - ZJ Kovofiniš Ledeč
32 : 23
video
online
Chodov - Loko Louny
24 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
TJ Sokol Šťáhlavy
22
19
1
2
686 : 467
39
2
Loko Louny
22
18
1
3
638 : 464
37
3
1.HC Pardubice
22
18
0
4
728 : 533
36
4
Náchod
22
15
1
6
678 : 566
31
5
Chodov
22
11
2
9
729 : 634
24
6
Liberec
22
9
4
9
644 : 653
22
7
TJ Sokol Bělá
22
10
1
11
580 : 590
21
8
Sp.MAS Sezimovo Ústí
22
10
1
11
591 : 635
21
9
ZJ Kovofiniš Ledeč
22
7
1
14
545 : 628
15
10
ELP Jablonec
22
4
0
18
576 : 765
8
11
L.Vršovice
22
2
2
18
458 : 635
6
12
TJ D.Cerekev
22
2
0
20
425 : 708
4
Tabulka střelců
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
186
Zbyšek Zůbek
Sp. MAS Sezimovo Ústí
169
Jaromír Pour
Lokomotiva Louny
168
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radek Cvejn
HC TJ Náchod
36
Milan Šedivec
TJ Sokol Šťáhlavy
31
Dan Hes
TJ Kovofiniš Ledeč
24
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Viktor Šmahel
1.HC Pardubice
50
Petr Šimek
TJ Sokol Šťáhlavy
50
Jiří Štajnrt
HC TJ Náchod
38
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.