Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Žákovská liga
Extraliga - baráž
Radek Mohyla
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
20.5. 17:00
AA180
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
31 : 29
16.4. 18:00
AA168
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
20 : 26
9.4. 17:00
AA157
Kopřivnice - Tatran Litovel
25 : 25
1.4. 18:00
AA141
HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
24 : 27
26.3. 18:00
AA138
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
33 : 27
15.3. 19:00
AA128
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
35 : 29
4.3. 16:30
AA119
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
27 : 21
26.2. 17:00
AA114
Pepino SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
33 : 26
25.2. 17:00
AA113
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
22 : 29
11.2. 18:00
AA098
HBC Ronal Jičín - Kopřivnice
32 : 28
4.2. 18:00
AA092
HC ROBE Zubří - Cement Hranice
33 : 20
13.11. 10:30
AA058
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
27 : 19
12.11. 16:30
AA056
Dukla Praha - Kopřivnice
36 : 29
23.10. 10:30
AA047
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
29 : 24
8.10. 18:00
AA031
Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
20 : 21
24.9. 17:00
AA022
Tatran Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 25
4.9. 10:30
AA004
Cement Hranice - SKKP Handball Brno
25 : 21
1.liga muži
20.11. 15:00
AB048
HC Zlín - SK Velká Bystřice
31 : 20
2.liga muži SM
1.10. 17:00
AF016
Pepino SKP F-M B - Vsetín
30 : 28
1.liga starší dorostenci
27.11. 15:00
AG051
HCB Karviná - Talent Plzeň
35 : 24
1.10. 15:00
AG016
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
33 : 36
1.liga mladší dorostenci
27.11. 13:00
AJ051
Karviná - Talent Plzeň A
26 : 33
1.10. 13:00
AJ016
Pepino SKP F-M - Kopřivnice
34 : 28
Český pohár mužů
28.9. 10:00
AM061
Rožnov p.R. - Cement Hranice
23 : 34
1.liga ženy
20.11. 13:00
AR054
Zlín B - Kunovice
27 : 21
2.liga ženy - východ
6.11. 12:30
AT020
Karviná - Bohunice
17 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
20.11. 11:00
AUB054
Zlín - SHK Veselí n.M.
30 : 32
2.liga mladší dorostenky - východ
6.11. 10:30
AVB040
Karviná - TJ Jiskra Otrokovice
15 : 26
16.10. 11:45
AVB024
1.SC Bohumín - HK Hodonín
24 : 44
W.H.I.L.
28.5. 18:00
AW226
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina XXVI - Břve - výsledky
video
online
TJ STM Olomouc - Dukla A
17 : 17
video
online
Karviná A - Šťáhlavy
17 : 21
video
online
Náchod - TJ STM Olomouc
24 : 18
video
online
Dukla A - Karviná A
27 : 20
video
online
Šťáhlavy - Náchod
24 : 18
video
online
TJ STM Olomouc - Karviná A
27 : 23
video
online
Dukla A - Šťáhlavy
20 : 15
video
online
Karviná A - Náchod
27 : 22
video
online
Šťáhlavy - TJ STM Olomouc
21 : 17
video
online
Náchod - Dukla A
20 : 33
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří A
24
24
0
0
606 : 422
48
2
Dukla A
24
20
2
2
686 : 475
42
3
Pepino SKP Fr.-Místek A
24
20
1
3
578 : 412
41
4
Šťáhlavy
24
19
3
2
535 : 420
41
5
Sokol N. Veselí A
24
20
0
4
589 : 419
40
6
Talent A
24
18
4
2
588 : 450
40
7
V. Bystřice A
24
16
4
4
546 : 453
36
8
TJ STM Olomouc
24
15
2
7
507 : 409
32
9
Karviná A
24
14
1
9
608 : 451
29
10
Náchod
24
13
1
10
586 : 526
27
11
Házená Mělník
24
11
3
10
509 : 491
25
12
Most
24
11
2
11
501 : 478
24
13
Dukla B
24
11
2
11
517 : 498
24
14
Žeravice
24
11
1
12
545 : 531
23
15
TJ Cement Hranice A
24
9
2
13
544 : 572
20
16
Třeboň
24
9
1
14
436 : 491
19
17
Handball Brno
24
8
1
15
542 : 605
17
18
U. Hradiště
24
8
0
16
514 : 577
16
19
Jičín
24
7
0
17
497 : 631
14
20
Zlín
24
6
1
17
465 : 522
13
21
HBC Strakonice
24
6
0
18
364 : 472
12
22
Sokol V. Meziříčí
24
4
1
19
407 : 591
9
23
Liberec
24
3
0
21
452 : 629
6
24
Pardubice
24
1
0
23
393 : 697
2
25
Lovosice
24
0
0
24
379 : 672
0
Tabulka střelců
Jakub Rumian
TJ Cement Hranice A
261
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
243
Leonard Kaplan
Talent Škoda JS Plzeň A
233
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Šimon Thorovský
HBC Jičín
36
Daniel Sova
TJ STM Olomouc
36
Filip Chalupa
TJ Sokol Nové Veselí A
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jiří Fišer
HC TJ Náchod
38
Daniel Matula
Liberec Handball
36
Tomáš Kapitánik
TJ Slo. Sl. Uherské Hradiště
36
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.