Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
Rozpis soutěže
nadstavba jaro
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Radek Mohyla
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
20.5. 17:00
AA180
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
31 : 29
16.4. 18:00
AA168
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
20 : 26
9.4. 17:00
AA157
Kopřivnice - Tatran Litovel
25 : 25
1.4. 18:00
AA141
HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
24 : 27
26.3. 18:00
AA138
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
33 : 27
15.3. 19:00
AA128
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
35 : 29
4.3. 16:30
AA119
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
27 : 21
26.2. 17:00
AA114
Pepino SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
33 : 26
25.2. 17:00
AA113
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
22 : 29
11.2. 18:00
AA098
HBC Ronal Jičín - Kopřivnice
32 : 28
4.2. 18:00
AA092
HC ROBE Zubří - Cement Hranice
33 : 20
13.11. 10:30
AA058
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
27 : 19
12.11. 16:30
AA056
Dukla Praha - Kopřivnice
36 : 29
23.10. 10:30
AA047
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
29 : 24
8.10. 18:00
AA031
Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
20 : 21
24.9. 17:00
AA022
Tatran Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 25
4.9. 10:30
AA004
Cement Hranice - SKKP Handball Brno
25 : 21
1.liga muži
20.11. 15:00
AB048
HC Zlín - SK Velká Bystřice
31 : 20
2.liga muži SM
1.10. 17:00
AF016
Pepino SKP F-M B - Vsetín
30 : 28
1.liga starší dorostenci
27.11. 15:00
AG051
HCB Karviná - Talent Plzeň
35 : 24
1.10. 15:00
AG016
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
33 : 36
1.liga mladší dorostenci
27.11. 13:00
AJ051
Karviná - Talent Plzeň A
26 : 33
1.10. 13:00
AJ016
Pepino SKP F-M - Kopřivnice
34 : 28
Český pohár mužů
28.9. 10:00
AM061
Rožnov p.R. - Cement Hranice
23 : 34
1.liga ženy
20.11. 13:00
AR054
Zlín B - Kunovice
27 : 21
2.liga ženy - východ
6.11. 12:30
AT020
Karviná - Bohunice
17 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
20.11. 11:00
AUB054
Zlín - SHK Veselí n.M.
30 : 32
2.liga mladší dorostenky - východ
6.11. 10:30
AVB040
Karviná - TJ Jiskra Otrokovice
15 : 26
16.10. 11:45
AVB024
1.SC Bohumín - HK Hodonín
24 : 44
W.H.I.L.
28.5. 18:00
AW226
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2 - 10. kolo - výsledky
video
online
Rožnov p.R. - Sokol Juliánov
29 : 32
video
online
HK Ivančice - Bohunice
42 : 26
video
online
V. Bystřice - Zlín
34 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HK Ivančice
10
9
1
0
376 : 284
19
2
V. Bystřice
10
7
1
2
380 : 311
15
3
Zlín
10
3
2
5
283 : 289
8
4
Bohunice
10
4
0
6
308 : 343
8
5
Sokol Juliánov
10
2
1
7
282 : 355
5
6
Rožnov p.R.
10
2
1
7
262 : 309
5
Tabulka střelců
Matěj Klíma
HK Ivančice
76
Vojtěch Hradský
Sokol Juliánov
76
Tomáš Prošvic
SK Velká Bystřice
70
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zdeněk Houser
HK Ivančice
15
Vojtěch Zuzaňák
TJ Rožnov p.R.
12
Radek Dosoudil
SK Velká Bystřice
11
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Soukup
Sokol Juliánov
16
Ondřej Řezník
Tatran Bohunice
16
Lukáš Popelka
Tatran Bohunice
14
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.