Soutěže mužů
archiv 2016 / 2017
Archiv
Mistrovské soutěže 16/17
Extraliga
1.liga muži
2 liga muži JZČ
2.liga muži CD-baráž
2.liga muži SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga muži JM
2.liga muži EF-baráž
2.liga muži SM
1.liga starší dorostenci
2.liga starší dorostenci Č
2.liga starší dorostenci JM
2.liga starší dorostenci SM
2.liga st.dorostenců-nadstavba C
2.liga st.dorostenců-nadstavba D
2.liga st.dorostenců-nadstavba E
1.liga mladší dorostenci
2.liga mladší dorostenci JČ
2.liga mladší dorostenci SČ
2.liga mladší dorostenci JM
2.liga mladší dorostenci SM
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Extraliga - baráž
Radek Mohyla
Mateřský klub
SKH Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.7.2020
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
20.5. 17:00
AA180
HK FCC Město Lovosice - HC ROBE Zubří
31 : 29
16.4. 18:00
AA168
HC ROBE Zubří - Dukla Praha
20 : 26
9.4. 17:00
AA157
Kopřivnice - Tatran Litovel
25 : 25
1.4. 18:00
AA141
HBC Ronal Jičín - M.A.T. Plzeň
24 : 27
26.3. 18:00
AA138
HC ROBE Zubří - Pepino SKP Frýdek-Místek
33 : 27
15.3. 19:00
AA128
Pepino SKP Frýdek-Místek - HCB Karviná
35 : 29
4.3. 16:30
AA119
Dukla Praha - SKKP Handball Brno
27 : 21
26.2. 17:00
AA114
Pepino SKP Frýdek-Místek - Cement Hranice
33 : 26
25.2. 17:00
AA113
HK FCC Město Lovosice - M.A.T. Plzeň
22 : 29
11.2. 18:00
AA098
HBC Ronal Jičín - Kopřivnice
32 : 28
4.2. 18:00
AA092
HC ROBE Zubří - Cement Hranice
33 : 20
13.11. 10:30
AA058
M.A.T. Plzeň - HBC Ronal Jičín
27 : 19
12.11. 16:30
AA056
Dukla Praha - Kopřivnice
36 : 29
23.10. 10:30
AA047
M.A.T. Plzeň - HK FCC Město Lovosice
29 : 24
8.10. 18:00
AA031
Sokol Nové Veselí - SKKP Handball Brno
20 : 21
24.9. 17:00
AA022
Tatran Litovel - Pepino SKP Frýdek-Místek
27 : 25
4.9. 10:30
AA004
Cement Hranice - SKKP Handball Brno
25 : 21
1.liga muži
20.11. 15:00
AB048
HC Zlín - SK Velká Bystřice
31 : 20
2.liga muži SM
1.10. 17:00
AF016
Pepino SKP F-M B - Vsetín
30 : 28
1.liga starší dorostenci
27.11. 15:00
AG051
HCB Karviná - Talent Plzeň
35 : 24
1.10. 15:00
AG016
Pepino SKP Frýdek-Místek - Kopřivnice
33 : 36
1.liga mladší dorostenci
27.11. 13:00
AJ051
Karviná - Talent Plzeň A
26 : 33
1.10. 13:00
AJ016
Pepino SKP F-M - Kopřivnice
34 : 28
Český pohár mužů
28.9. 10:00
AM061
Rožnov p.R. - Cement Hranice
23 : 34
1.liga ženy
20.11. 13:00
AR054
Zlín B - Kunovice
27 : 21
2.liga ženy - východ
6.11. 12:30
AT020
Karviná - Bohunice
17 : 19
1.liga starší dorostenky - východ
20.11. 11:00
AUB054
Zlín - SHK Veselí n.M.
30 : 32
2.liga mladší dorostenky - východ
6.11. 10:30
AVB040
Karviná - TJ Jiskra Otrokovice
15 : 26
16.10. 11:45
AVB024
1.SC Bohumín - HK Hodonín
24 : 44
W.H.I.L.
28.5. 18:00
AW226
Sokol Poruba - Zora Olomouc
17 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Loko Louny
28 : 26
video
online
Ml. Boleslav - Sokol Úvaly
35 : 30
video
online
Náchod "B" - L.Vršovice
28 : 28
video
online
HK Lovosice B - Jablonec
27 : 24
video
online
1.HC Pardubice - Kolín
31 : 19
video
online
Slavia - Ústí n.L.
35 : 31
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla B
22
19
0
3
680 : 521
38
2
Ml. Boleslav
22
17
1
4
586 : 517
35
3
Slavia
22
16
1
5
680 : 599
33
4
1.HC Pardubice
22
12
1
9
625 : 593
25
5
HK Lovosice B
22
12
0
10
638 : 571
24
6
Jablonec
22
11
1
10
568 : 561
23
7
Ústí n.L.
22
11
0
11
590 : 589
22
8
Loko Louny
22
10
0
12
643 : 631
20
9
Náchod "B"
22
6
1
15
554 : 669
13
10
Sokol Úvaly
22
6
0
16
573 : 650
12
11
L.Vršovice
22
5
1
16
508 : 635
11
12
Kolín
22
4
0
18
491 : 600
8
Tabulka střelců
Zdeněk Kabát
TJ Chemička Ústí n.L.
169
Patrik Trejbal
ElektroPraga Jablonec
149
Jan Němeček
TJ Sokol Úvaly
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Triebe
Lokomotiva Louny
36
Zdeněk Kabát
TJ Chemička Ústí n.L.
34
Jiří Klouček
HK Slavia Praha
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Farka
1.HC Pardubice
60
Michal Pazdera
HC Kolín
46
Ondřej Knobloch
Lokomotiva Louny
46
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.